Kovács Norbert

Edző: Petőfi Lajos

Edző: Viktor Kuzmin

ELSŐ FÉLIDŐ
2. perc A veszprémiek fiatal centere szerezte meg a mérkőzés első kosarát, de Jaroslav Gorszky hamarosan 4 ponttal válaszolt. 2 : 4
3. perc Balogh dupláját Millei Attila büntetői követték. 4 : 6
5. perc   Balogh ismét pontot szerzett, ezúttal Horváth István őrizte meg a siófokiak előnyét. Molnár Márk egyenlített, de rögtön személyi hibát vétett Horváth István ellen, aki három büntetődobást értékesített. Godenát  Sipos Tamás lökte és  büntetői szintén érvényesek voltak. 10 : 11
6. perc Millei Attila és Horváth Zoltán volt eredményes. 12 : 13
7- 9. perc Kovács Zsolt bravúros percei következtek, melyben zsinórban 3 triplát dobott.                 A veszprémieknél Godena Ferenc volt a pontszerző. 14 : 22
10. perc Laczházi és Horváth kezdte meg a felzárkózást. 18 : 22
13. perc Kovács Zsolt duplája mellé újabb triplát dobott. Eközben Molnár Márk volt a hazai kosárszerző. 22 : 27
16. perc Laczházi Róbert két büntetője után Balogh György  és Horváth dobott kosarat. Ezzel már csak 1 pont volt a két csapat közti különbség. 28 : 29
18. perc Horváth ziccerével átvették a veszprémiek a vezetést. Kovács Zsolt dobhatott büntetőket, melyekből egyet értékesített. Ismét döntetlen lett az állás. 30 : 30
19. perc Laczházi Róbert duplájára rövidesen megérkezett a válasz Kertész Tamástól és Sipos Tamástól. Mindketten triplát dobtak. 32 : 36
20. perc Petőfi Áron pontjait Jaroslav Gorszky kosara követte, majd Petőfi Áron két büntetőt értékesített biztos kézzel. Az első félidő eredménye: 36 : 38
második félidő
1. perc Kertész Tamás büntetőjével indult a második félidő. Ezután Millei Attila dobott ziccert.   41 : 36
2- 4. perc Balogh is büntetőket dobhatott, de ezúttal csak egyet értékesített. Horváth Zoltán ellen is személyi hibát vétettek a siófokiak, ezért ziccerét követően még egy pontot szerzett csapatának. 40 : 41
5. perc Horváth István, illetve Laczházi Róbert is 4- 4 pontot dobott. 44 : 45
6. perc Horváth Zoltán ziccerét Jaroslav Gorszky kosara követte. Erre Godena Ferenc válaszolt. 48 : 47
7. perc Millei Attila 2, Godena Ferenc 4 pontot szerzett. 52 : 49
8. perc Horváth István triplájára Petőfi Áron válaszolt duplával. 54 : 52
9. perc Gorszky, majd Balogh kosarát követően Sipos Tamás hármasával néhány pillanatra visszavette a vezetést a Siófok. 56 : 57
10. perc Balogh ekkor triplát dobott, de Millei Attila ziccerével maradt egyenlő az állás.               59 : 59
11. perc Balogh Györgyöt dobás közben lökték, így plussz egy büntetőt is értékesített. 62 : 59
12. perc Horváth István és Horváth Zoltán volt eredményes. 64 : 61
13- 14. perc Kovács Zsolt ezúttal két triplát dobott, miközben Godena két büntetőt hasznosított.       66 : 67
15- 16. perc Balogh György 2, Laczházi Róbert 2, Horváth Zoltán 2,- míg Sipos Tamás és          Földesi Zoltán 1- 1 pontot szerzett. 72 : 69
17. perc Godena, Kovács Norbert és Laczházi volt eredményes. 76 : 71
18. perc Kovács Norbert   és Horváth Zoltán ziccere után Kovács Zsolt dobott duplát. 78 : 75
19. perc Balogh György büntetőit követően Horváth István triplája következett. Ekkor még lehetősége lett volna a siófokiaknak a győzelemre, de Godena Ferenc duplájával tovább növelte a két csapat közti pontkülönbséget. 82 : 78
20. perc Ezután technikai faultokkal próbálkoztak a vendégek, de a büntetőket Petőfi Áron biztos kézzel értékesítette. Sipos Tamás szintén bedobta büntetőit az utolsó másodpercekben. A végeredmény: 86 : 80

Jók:  Kovács Zsolt 23/18, Horváth István 17/6,