Horváth Krisztián

Edző: Kuzmin Viktor

Edző:Tajti Zoltán

ELSŐ FÉLIDŐ
1. perc Kovács Zsolt triplával nyitotta meg a mérkőzést. Tahin pontjait követően Sipos Tamás távoli dobása újabb 3 pontot jelentett a hazaiaknak. Horváth István tovább növelte az előnyt. Pálffy szépített, majd büntetőket is értékesített.  8 : 6
3. perc      Millei pontjaira Keipli válaszolt. 10 : 8
4. perc   Horváth István triplát, Keipli duplát dobott.  13 : 10
5- 7. perc Füzy 2, Tahin 2, Hegedűs 3,- illetve Sipos 2, Kovács Zsolt 3 pontot szerzett ezekben a percekben.  18 : 17
8. perc Sipos Tamás 3 pontosával az állás:   21 : 17
9. perc Tahin újabb 2 pontot szerzett.   21 : 19
10. perc Gorski dupláját követően Pálffy dobhatott 2 büntetőt, melyekből egyet értékesített. Sipos Tamás triplájával tovább növelte a siófoki előnyt.  26 : 20
11.perc Földesi Zoltán két pontos büntető után 3 pontost is dobott. Erre Füzy válaszolt duplával. Így az eredmény ekkor: 31: 22
12- 13. perc Keipli büntetőit követően Horváth Krisztián közeli dobását láthatták a szurkolók.33 : 25
14. perc Kertész Tamás és Sipos Tamás ziccere, majd Tahin és Pálffy dobása után az állás:   37 : 29
16. perc Ismét Tahin és Pálffy volt eredményes. Ezzel megkezdték a felzárkózást a vendégek.    37 : 34
17- 18. perc Ezekben a percekben megszerezték a vezetést a fehérváriak.Pálffy 2, Hegedűs 2,    Tahin 1 pontot szerzett. 37 : 39
19- 20. perc Kepli büntetőit Millei ziccere követte. Pálffy ziccerére Gorski válaszolt a palánk alatt.   Az első félidő eredménye: 41 : 43
MÁSODIK FÉLIDŐ
1- 3. perc Füzi, majd Kovács Zsolt, Kertész Tamás és ismét Füzi dobásai voltak láthatók. 45 : 47
4. perc Horváth István 6, Kovács Norbert 2, Füzy 2, Pálffy 3 pontot értékesített. Ezzel a siófoki gárda visszavette a vezetést.  53 : 52
5- 7. perc Horváth István triplát és 3 büntetődobást hasznosított. Kertész Tamás ziccerét követően Pálffy 2+1, Gorski 2 pontot szerzett.  63 : 55
8. perc Pálffy 2 büntetőből egyet értékesített. Kertész Tamás újabb ziccert dobott. Gorskit dobás közben faultolták, így + 1 büntetővel növelte a két csapat közti különbséget.    Füzi duplájával az állás: 68 : 58
9. perc Földesi Zoltán középtávolija után Füzi volt eredményes. Gorski kettőből egy büntetőt értékesített. Andó pontjaival: 71 : 62
11. perc Földesi Zoltán és Jaroslav Gorski volt kosárszerző. Tahin 4, Rajkó 2 büntetőt dobott pontosan. 75 : 68
12. perc Az előző fehérvári büntetődobások ellenére is úgy érezték a vendégek, hogy csapatuk gyengébb teljesítményéért a játékvezetők a hibásak. Több ízben figyelmeztetést kaptak a pályán lévő játékosok, valamint a kispad is. A feszült hangulatban technikai faultot kapott Tajti Zoltán edző is. Földesi Zoltán dobta a büntetőket, melyekből az egyik hibás volt. Pálffy próbálkozott a felzárkózással. Földesi ziccere után Hegedűs szerez pontokat. 78 : 72
13. perc Földesi Zoltán kosarát követően Andó dobott triplát.  80 : 75
14. perc Kovács Zsolt, illetve Rajkó 2- 2 büntetőt értékesített. 82 : 77
15. perc Horváth István  és Rajkó   Arnold is 2 büntetőből csak egyet dobott be, de                Kertész Tamás ziccere pontosan talált a vendégek kosarába. 85 : 78
17. perc Tahin egy büntetőt értékesített. Kovács Zsolt duplájára Füzi válaszolt. 87 : 81
18. perc Sipos Tamást dobás közben lökték, így + 1 büntetőt dobhatott, melyet nem hasznosított. 89 : 81
19. perc Ebben a percben Sipos Tamás 4, Kertész Tamás 3, Horváth István 2, Kovács Zsolt 1 pontot szerzett. A vendégcsapatnál Keipli, Füzi és Pálffy volt eredményes.
20. perc Csala Márton pályára lépését követően triplát dobott, majd Horváth 2 büntetőt,            Sipos Tamás duplát és végül Rajkó Arnold szintén 2 büntetőt értékesített.