Kertész Tamás Borók László

Edző: Kuzmin Viktor

Edző:( Simon Sándor,  kapitány)
ELSŐ FÉLIDŐ
1. perc Sipos Tamás duplájával indított a hazai gárda. Hajdu triplája után Kovács Zsolt kosarát láthatták a siófoki szurkolók.   4  :  3
4-  6. perc      Sipost dobás közben lökte Hajdu, így plussz egy büntetőt is értékesített.                                  Dr Király zsinórban 6 pontot dobott. Lendületét csapattársa, Hajdu törte meg duplájával. Ezzel átvették a vezetést a vendégek. 7  :  11
7-  9. perc   Horváth és Kertész duplája után Kovács Zsolt dobott triplát.  14  :  11
10. perc Cserélt a Siófok, Kertész Tamás helyett Földesi Zoltán lépett pályára. Hartvich pontjaira Sipos válaszolt.  16   :  13
11- 16. perc Kertész Tamás Milleit, Horváth Istvánt Kovács Norbert váltotta a játékban. Ezekben a percekben csak Sipos volt eredményes a hazaiaknál, - duplát, triplát és 2 büntetőt dobott, míg a vendégeknél Hartvich 4, Fekete 6, Kulunics 3 pontot szerzett. 23:25
17. perc Borók háromból 1 büntetőt hasznosított. Sipos és Kovács Zsolt 3- 3 pontjával: 29 : 28
18. perc Fekete duplájára Kovács Norbert válaszolt ziccerrel. Fekete, majd Hartvich pontjaival tovább nőtt a vendégek előnye.  31   :  34
20. perc Kovács Zsolt dobott pontos büntetőket. Kulunics egy büntetőt kihagyott.                                A félidő eredménye:  33  :  35
Második félidő
2-  5. perc Fekete Csaba 4- ből 3 büntetőt értékesített. Sipos Tamás duplát és triplát,  Horváth István 2 büntetőt és triplát, Millei Attila ziccert dobott ezekben a percekben. 45 : 38
6. perc Hartvich 2 duplájával:   45   :  42
7. perc Milleit dobás közben fautolták, így plussz 1 büntetőt is értékesített.  48 : 42
8- 9. perc Kertész Tamás helyett Földesi Zoltán lépett pályára. Hartvich ismét duplát és triplát dobott. Kovács Zsoltot 3 pontos kísérlet közben lökték, így 3 büntetőt dobott hibátlanul. Horváth István kosara után Sipos távolija talált a vendégek gyűrűjébe. Hartvich újra szépített.    56  :  49
10. perc Földesi Zoltán ziccerére Simon válaszolt triplával. 58 : 52
11- 12. perc Földesi Zoltán volt eredményes ezekben a percekben. 2 duplájával és egy távolijával növelte tovább a siófoki előnyt. Kovács Zsolt helyett Kertész Tamás állt be. 65  :  52
13. perc Hartvich próbálkozott a felzárkózással. Újabb csere: Kertész Tamást Kovács Zsolt váltotta.  65  : 54
14. perc Sipos duplája után Simon 1, Földesi Zoltán és Millei Attila 2- 2 büntetőt dobott be. 71 : 55
15. perc Simon ismét kihagyott egy büntetőt. Sipos kosara után Hartvich 5, Hajdu, illetve Millei 2 -2 pontot szerzett. Sipos Tamás helyett Kertész Tamás folytatta a játékot.  55  :  63
17. perc Kertész Tamás 2, Horváth István 1 büntetőt hagyott ki. Ezután mindketten 2- 2 pontot szereztek. Földesi Zoltán triplájával az állás: 83 : 63
19. perc A fiatalok is pályára kerülhettek ekkor: Millei Attilát Kovács Norbert, Kovács Zsoltot Horváth Krisztián, Horváth Istvánt Csala Márton, Kertész Tamást Magyar Zoltán váltotta. Hajdu kosarát Kovács Norbert és Varga büntetői követték.  84 : 67
20. perc Csala Márton dobhatott 4 büntetőt, melyeket biztos kézzel értékesített. Földesi Zoltán triplája zárta a mérkőzést.   A végeredmény:  91  :  67.                                                      Sajnos ez a győzelem nem volt elegendő ahhoz, hogy csapatunk a csoport első négy helyezettje közé jusson.