Haladás-Kaposvár 1-0(0-0)

Siófok FC–Debrecen 3–1 (2–1)
Siófok FC: Csernyánszki – Pálfi, Kovács P., Fodor, Schultz, Szabó Cs. Csere: Grósz, Hosnyánszki, Szalai, Rob, Nagy Cs., Fogarasi.
Gólszerzők: Fodor (2), Kovács P., illetve Bajzát.

Megtörtént a csoda: a Ferencváros szurkolótábora az örök ellenfél Debrecent buzdította.

Az ok prózai volt: ha a Loki megveri a Siófokot, vagy csak egy góllal kap ki tőle, akár még a Ferencváros is „odaérhetett” volna az első helyért vívott döntőbe.
Nos, a Balaton-partiak és a hajdúságiak alaposan „megtréfálták” a fővárosiakat, Fodor (2. p.) és Kovács Péter (3. p.) gyors góljaival – akárcsak a Fradi ellen – 2-0-s vezetést szerzett a Csank-csapat.
A közönség ferencvárosi érzelmű része már ekkor bundát kiáltott, főleg, hogy a debreceni szurkolótábor úgy örült a Siófok góljainak, mintha Bajzáték szerezték volna azokat.
Ha már Bajzátnál tartunk: a 9. percben azért ő is betalált (2-1), ettől kezdve aztán a Loki kínosan ügyelt arra, nehogy átlépjen a „támadó harmadba”. A 2-1-es Siófok-győzelem ettől függetlenül a Fradinak lett volna jó, végül Böőr a 21. percben „megoldotta” a helyzetet, és 3 méterről a saját kapujába sodorta a labdát.
Tornyi Barnabás: - Álmos, motiválatlanul játszott a Debrecen, így a Siófok megérdemelten játszhat az első helyért.

Forrás

Debrecen-Ferencváros 2-3(1-2)

Siófok FC – Ferencváros 2–2 (2–0)
Siófok FC: Bíró I. – Baranyai, Kovács P., Usvat, Schultz, Szabó Cs. Csere: Grósz, Gaál, Szalai, Nagy Cs., Rob.
Gólszerzők: Nagy Cs., Rob, illetve Gyepes, Kriston

Nem bírt egykori csapata Csank Jánossal.

Mi több: kis összpontosítással akár a győzelmet is megszerezhették volna Csank Jánosék – ez ugye, néhány hete már nem azt jelenti, hogy Ferencváros, hanem azt, hogy Siófok.
A vezetést mindenesetre a Balaton-partiak szerezték meg Nagy Csaba révén már az 5. percben, és még az első félidőben duplázott egy szintén volt fradista, Rob Kornél. A második játékrészben aztán magához tért a bajnokcsapat, és Gyepes a 15. percben előbb szépített, majd a 18. percben Kriston egy szerencsés góllal egyenlített: lövését beadásnak szánta, ám a labda mindenkit meglepve csorgott a hálóba.
Tornyi Barnabás: - A Ferencvárost küzdeni tudása miatt lehet dicsérni, és hogy vert helyzetből majdnem talpra állt, a nagy akarással játszó Siófok pedig lelkesedéséért megérdemelte az egy pontot.
Forrás

2002.01.28 Megvan az első tavaszi siker!
Az új igazolásokkal felálló csapatunk óriási sikerként bejutott a teremfoci döntőjébe!
A legjobb teljesítményt a Videotonból frissen igazolt Daniel Usvat nyújtotta 3 góllal. Nem játszott  Swarcz és Szalai kisebb sérülés miatt.
Siófok: négy gól és köszönet a Dunaferrnek.
A Kaposvár után újabb másodosztályú gárda jutott a terembajnokság döntőjébe: szombaton, a Dunaújvárosban megrendezett selejtezőn a Dunaferr, a Győr, a Csepel és a Siófok négyeséből utóbbi szerezte meg a csoportelsőséget. Csank János együttese a hazai kedvencek mellett a Csepelt is legyőzte, és a végén a Duneferrel azonos pontszámmal a kvartett élén végzett.

Dunaferr-Győr 8-4

Úgy tetszik, Csank János nemcsak a nagypályás futball mestere: a szakember újdonsült csapata, a Siófok diadalát hozta a Borsodi Terembajnokság ötödik selejtezoje. Meglepo ez a siker, hiszen a Balaton-partiak két élvonalbeli gárdát, a házigazda Dunaferrt, illetve a Gyort is maguk mögé utasították.

Csank János (Siófok): - Örülök, hogy jól sikerült a torna. Az öt az öt elleni játék a nagypályás fociban is kamatoztatható, így szakmailag is megéri eljárni a teremfoci-bajnokságra. Igaz, annak kicsit örülnék, ha hosszabb, tizenöt vagy húszperces lenne a félido, de úgy fest, nekünk ez a tizenkét perces játékrész is jól bevált.

A döntő február másodikán Dunaújvárosban lesz. A torna 12 órakor kezdődik a csoportmérkőzésekkel.