Játékvezetők: Major László
Kiss László
Ellenőr: Dr. Tihanyi László

ELSŐ FÉLIDŐ
2. perc Jáhni István kosarával inditott a Szeged, majd válaszként Horváth a 3.percben egyenlitett.
4. perc

Sipos Tamás 3 pontos dobás közben bokasérülést szenvedett. Sérülése komolynak bizonyult, a mérkozésen a további játékot nem tudta vállalni. Sipos helyett Foldesi Zoltán állt be csereként.Ugyanebben a percben Kovács Zs. 3 pontos kosarával,Szlávik kétpontosával az eredmény 9 : 6.
5. perc Horváth I. 2 büntetőt dobhatott, melyeket értékesített. Pálkerti triplájával at eredmény   11 : 9
6. perc Millei A. ziccerével 13 : 9
7. perc Jáhni 2 pontos, majd Kertész T.  3 pontosát Szlávik duplája követte,  16 : 13
8. perc Millei  értékesitett 1 büntetőt. Búzást dobás közben faltolta Kertész T., igy a jó 2 pontos kosár után +1 büntetőt is dobott. Csereként Kovács Zs. helyett Szafronov K.  állt be. A mérkozés állása 17 : 16 volt ekkor.
9. perc Földesi középtávoli dobása után 19 : 16
10. perc       Kuzmin edző cserélt. Kertész .T helyett Kovács Zs. lépett pályára. 2 pontos kosarára Jáhni válaszolt.
11. perc Földesi 2 büntetője után  Pávlicz és Búzás duplái után az állás 23 : 22
12. perc Jáhni 2 pontosa után Siófok cserélt,Szafronov helyett Kertész T. lépett pályára.
14. perc Búzás, Millei A. duplái után Szil forditott a mérkozés állásán, az eredmény, 25 : 28
15. perc Kertész T. kosara, majd Kovács Zs.triplája után ismét a Traubi Sc vezetett. 30 : 28
16. perc Siófok ismét cserélt, Millei A. helyett Szafronov K. játszott. Kihagyott szegedi büntetök után Szafronov K. volt eredményes.
17. perc Kertész T. duplája után Horváth I.-t faltolták dobás közben , a jó kosár után  + 1 büntetőt is értékesitette. 37 : 28
18. perc      Szafronov duplájára Jáhni válaszolt .  39 : 30
19. perc Szeged erősitett Pávlicz duplájával , majd Szlávik 3 pontosával.  39 : 35
20. perc Szafronov 2 pontosa után a szegedi Jáhni is 2 pontot szerzett. A félidö végére az eredmény 41 : 38.
MÁSODIK FÉLIDŐ
1. perc Pálkerti kezdett 2 pontos dobással, majd Horváth I. válaszolt duplával.  43 : 40
2. perc Foldesi Z. sikeres triplájára Pávlicz válaszolt duplával.  46 : 42
3. perc Búzás 3 pontosa után Jáhni duplájával forditott a  mérközés állásán.Viktor Kuzmin edző jó pillanatban kérte ki a 2. félido első idejét. Felrázta csapatát, új taktikai utasításokat adott, cserével próbálta frissíteni csapatát. Kertész T. helyett  Szafronov K. lépett pályára.
5. perc Horváth I.  majd Pávlicz 2 pontosai után  az állás  49 : 49
6. perc Búzás 3 és Szlávik 2 pontos kosarával növelte előnyét a Szeged. Siófok további cserelehetőséget kért. Kovács Zs. helyett Kertész T. játszott.
7. perc Kertészt faltolták, jó kosár után + 1 büntetőt értékesített.  Újabb csere, Szafronov helyett Kovács Zs.    52 :  54
8. perc Szlávik triplája után Búzás is sikeres 3 pontost dobott, majd Kertész T. duplájával  54 : 60
9. perc Horváth I. középtávolija után Pálkerti szerzett újabb pontokat.  56 : 62
10. perc Kertész T. ismét  duplát értékesített. 56 : 62
13.perc Szil Szilárdot Szafronov faltolta , ebböl 1 dobást értékesített. Kuzmin edzö cserét kért, Földesi Z. helyett Kertész T. lépett újra a pályára. Vitaszek büntetőiből egyet értékesített. Szafronov is büntetőt dobhatott, mindkét dobás érvényes volt. Majd Kertész Tamást dobás közben lökték igy az érvényes kosár után büntetőt is dobhatott, amit kihagyott. 62:63
14. perc Új csere, Szafronov helyett Földesi Z. lépett pályára.
16. perc Kiss Zs. 2 pontosával  62 : 66
17. perc Millei 2 pontot szerzett, de a Szeged is erősitett Jáhni és Pálkerti dupláival.
18. perc Millei 2 pontosa után hibázott, ezért Buzás büntetőiből 1-et  értékesített. 66 : 71
19. perc Újabb személyi hibák voltak mindkét csapatnál,melyből Kertész T. 1 pontot, Horváth I. 2 pontot,Vitaszek 2 pontot szerzett. Kuzmin edző időt kért, új utasitásokat adott csapatának a végjátékra. Az időkérés után Pálkerti újabb duplát dobott.
20. perc Izgalmas 20. percet kezdtek a csapatok. Földesi Z. jól időzitett 3 pontosa felrázta a siófoki csapatot.Jáhni Földesi Z.-t faltolta, aki magabiztosan dobta be a büntetoket. Ezzel a Traubi SC egyenlitett. 74 : 74. Kovács Zs.  taktikai faltját követően Buzás 2 érvényes büntetőt dobott. 74 : 76. Az utolsó másodpercekben Kertész Tamás 3 pontosával fordított a mérkőzés állásán, igy a Traubi SC Siófok  győztesként hagyta el a pályát !!!