Halász István

Játékvezetők: Parádi Péter,  Hollósi Tibor
Ellenőr: Velkei Ferenc

ELSŐ FÉLIDŐ
2. perc A nagykanizsai Kulcsár B. büntetőivel indult a mérkőzés. Sipos Tamás és Horváth István    2 - 2 pontot szerzett.   4  :  2
3. perc      Gáll T. egyenlitett ki.   4   :  4
4. perc   Millei Attila  ziccere után Török R. dupláit láthatta a siófoki közönség. Millei újabb pontjaira Polster Péter válaszolt, sőt szabálytalanság miatt plussz 1 büntetőt is dobhatott. 8  :  9
5 - 9. perc Földesi Zoltán triplája után ezekben a percekben csak siófoki kosarakat láthattunk. Kovács Zsolt, Horváth István és Sipos Tamás sorra szórták a gólokat. Jól  kidolgozott támadásaikat pontosan fejezték be a Traubis fiúk.  20  :  11
10. perc Polster, Antalics és Gáll  próbálkozott a felzárkózással.  20  : 15
11- 12. perc Kovács Zsolt  duplájával és Földesi Zoltán 3 pontosával ismét elhúzott a hazai gárda. Polster pontjai után Török dobhatott büntetőket, melyeket értékesitett.  25  :  19
13. perc Horváth Istvánt dobás közben fautolták, igy érvényes kosár után plussz egy büntetőt is hasznositott. Polster ziccerével az állás :    28  :  21
14. perc Gáll  duplájára Sipos Tamás adta meg a választ.  30  :  23
15. perc Polster jeleskedett. Pontjaival   30  :  25
16. perc Tóth Árpád pályára lépése után azonnal 2 pontot szerzett csapatának.  30  :  27
17. perc Földesi Zoltán perce következett. Triplája, duplája után Millei Attila ziccert dobott, aztán ismét  hozzá került a labda. Dobás közben lökték igy még 1 büntetőt is hasznositott.         40 : 27
18. perc Pallag triplájára Sipos Tamás 3 pontosa volt a válasz.  43  :  30
19. perc Gosztonyi Gábor távoli dobása csak 2 pontot ért. Kovács Zsolt 2 pontot szerzett, Polster szintén duplázott.  45   :  34
20. perc Horváth István és Tóth Á. pontjaival fordult az első félidő.  Az eredmény ekkor:  47  :  36
MÁSODIK FÉLIDŐ
1- 3. perc Millei Attila pontjaival kezdett a Siófok.   Hóbor duplája után az állás:   51  :  38
4. perc Kovács Zsolt , illetve Hóbor góljait láthattuk.   53  :  40
5. perc Ismét Kovács Zsolt jeleskedett. Hármasára ezúttal Pallag Zoltán válaszolt triplával. 56 : 43
6- 10. perc Ezekben a percekben Sipos Tamás szerezte a hazai kosarakat. 4 duplát dobott, mig a vendégeknél Pallag 4, Gáll 2 pontot szerzett.   64  :  49
11. perc Kovács Zsolt távoli dobása ismét a nagykanizsai kosárba talált. Horváth István büntetőivel tovább növelte a siófoki előnyt. Pallag is 2 büntetőt dobhatott, melyeket hasznositott. A megnyugtató előnyt kihasználva Viktor Kuzmin edző kezdte pályára küldeni a fiatalokat  is. Igy pihenhettek a játékosok, akik eddig csere nélkül játszották végig a mérkőzést . Először Földesi Zoltán helyett Kovács Norbert  jelentkezhetett játékra.   69  :  51
12. perc Horváth István újabb büntetői után Pallag szerzett 2 pontot.  71  :  55
13- 14. perc Hóbor és Kovács Zsolt vivott párharcot egymással. Hóbor 2 duplát, Kovács Zsolt egy triplát és 2 büntető dobást értékesitett. Újabb csere: Sipos Tamást Csala Márton váltja a játékban.  76  :  57
15. perc Pallag pontjaira Kovács Zsolt 3 pontosa a válasz. A siófoki játékos ebben a játékrészben a 4. távoliját dobta csont nélkül a nagykanizsai kosárba.   79  :  59
16- 17. perc Kulcsár Balázs  triplával próbál szépiteni. Horváth István helyett ismét Földesi Zoltán lép pályára. Polster 2 büntetőt értékesitett. Csala Márton szintén büntetőket dobhatott, melyekből egyet hasznositott.  80  :  64
18. perc Antalics pontos dobása után Földesi Zoltán hagyta ki egyik büntetőjét. Millei Attila helyett Takács László, Kovács Zsolt helyett Horváth Gyula játszott tovább.   81  :  66
20. perc Kovács Norbert ziccerét követően Hóbort lökték dobás közben, aki a plussz büntetőt értékesitette. Horváth Gyula zárta pontjaival a mérkőzést.   A  VÉGEREDMÉNY .  85 : 71