Kovács Norbert

Edző: Viktor Kuzmin

Edző: Tajti Zoltán

ELSŐ FÉLIDŐ
1. perc Hegedüs triplával nyitotta meg a mérkőzést. Kovács Zsolt és Horváth István kosarával sikerült megszerezni a vezetést. 4 : 3
2. perc Kardos négy pontot gyűjtött. 4 : 7
3. perc   Sipos Tamás 5, Füzy 2 pontot szerzett.  9 : 9
4. perc Sipos és Képli volt eredményes. 11 : 11
5. perc Horváth duplája után Képli dobhatott büntetőket. 13 : 13
6. perc Gorszky kosarával:   15 : 13
8. perc Képli büntetődobásokat végezhetett, majd Millei és Kovács Zsolt ziccere után Hegedüs szerzett pontokat.   19 : 17
9- 12. perc Kardos 2, Hegedüs 4, Pálffy 4, Millei és Sipos Tamás 2- 2 pontot dobott ezekben a percekben.
13. perc Millei Attila, Sipos Tamás, illetve Képli volt eredményes. 25 : 30
14. perc Kardos duplájára Sipos válaszolt triplával. 30 : 32
15. perc Földesi Zoltán ziccerét Horváth István büntetői követték. Képli ezúttal is kiegyenlített.     34 : 37
16. perc Kovács Zsolt és Hegedüs Péter vívott triplaháborút. 37 : 37
17. perc Kovács Zsolt, Millei Attila, a fehérváriaknál Kardos és Füzy szerzett pontokat. 41 : 41
18. perc Pálffy két büntetőjével: 41 : 43
19. perc Millei és Kardos volt eredményes. 43 : 45
20. perc Kardos duplájára Horváth válaszolt triplával. 46 : 47 Az első félidő eredménye: 46 : 47
MÁSODIK FÉLIDŐ
1. perc Kardos és Képli szerezték meg a második félidő első pontjait.46 : 51
2. perc Sipos Tamás dobhatott büntetőket, melyekből egyet kihagyott. Ezután Horváth István egy, Kardos két duplát dobott.  49 : 55
4. perc Jaroslav Gorszky dupláját Horváth István triplája követte. A vendégeknél is egy dupla és egy tripla született Képli jóvoltából. 54 : 60
6. perc Füzy két büntetőt értékesített. Horváth István kosarával: 56 : 62
7. perc Horváth ezúttal triplát dobott. 59 : 62
8. perc Képli kettőből egy büntetőt értékesített. Kertész Tamás triplájával ismét csak egy pont volt a különbség a két csapat között. 62 : 63
9. perc Pálffy nem hibázott büntetődobás közben. Az újonan beállt Kovács Norbert ziccerét Földesi Zoltán 3 pontosa követte.  67 : 65
10. perc Kardos és Pálffy volt eredményes. 67 : 69
11. perc Hegedüs büntetői után Pálffy szerzett pontokat. 67 : 73
12. perc A nemrégiben beállt, sérült Tahin Péter ebben a percben 6 pontot is dobott, míg a siófokiaknál Sipos Tamáson  kívül senki. Ekkor eldőlni látszott a mérkőzés, hiszen a hazaiak képtelenek voltak felzárkózni. 69 : 79
14. perc Hegedüs dobásai sorra Siposék kosarában landoltak. 69 : 81
15. perc Kovács Zsolt duplát és triplát, Képli 2 pontost értékesített. 74 : 83
16. perc Horváth István és Kovács Zsolt próbálkozott a felzárkózással. 78 : 85
17. perc Pálffy és Képli újabb pontokat szerzett csapatának. A siófokiaknál ismét Sipos Tamás volt eredményes.
18. perc Sipos, illetve Hegedüs is 1- 1 büntetőt dobott be. Millei Attila ziccerével az állás: 83 : 90
19. perc Hegedüs 1, Pálffy 2 pontot dobott. 83 : 93
20. perc Az utolsó percben Millei Attila ziccere után Horváth István triplát, Jaroslav Gorszky duplát dobott. A végeredmény: 90 : 95
JÓK: Horváth István 24/12, Sipos Tamás 20/6, Kovács Zsolt 16/6