Csala Márton

Edző: Tajti Zoltán

Edző: Pákozdi Zsolt, Kertész Tamás
ELSŐ FÉLIDŐ
1. perc Pálffy Gergely büntetődobásával kezdték meg a pontgyártást a játékosok. Ezután Kardos volt eredményes. 4 : 0
2. perc Sipos Tamás büntetődobásait Kovács Zsolt ziccere követte. Dobás közben fautolták, így plussz egy pontot is értékesített. 4 : 5
3- 5. perc   Horváth István szintén 2+1 pontot, Földesi Zoltán duplát dobott. A hazaiaknál Képli volt a kosárszerző. 8 : 10
6. perc Kovács Zsolt triplájával: 8 : 13
7. perc Kardos, illetve Földesi Zoltán  és Sipos Tamás szerzett pontokat. 10 : 19
10. perc Képli és Kardos tripláival lett egyre szorosabb a mérkőzés.Kovács Norbert ziccerét követően Képli, Tahin és Pálffy dobásaival kiegyenlített a fehérvári gárda. 22 : 21
12. perc Gorszky büntetőire Kardos 4, Képli 3 ponttal válaszolt. 29 : 23
17. perc Több büntetődobás is történt ebben a percben. Pálffy 1, Csala Márton 2, Kardos 2, Hegedüs 2 pontot hasznosított. Ezenkívül Jaroslav Gorszky 2- Kardos 1 duplát dobott. 36 : 29
18. perc Sipos Tamás két duplát, Kardos ziccert, Pálffy kettőből egy büntetőt értékesített.    39 : 33
19. perc Sipos Tamás 4, Kovács Zsolt 2, Képli 7 pontot szerzett. 46 : 39
20. perc Az első félidő utolsó büntetőit Sipos Tamás értékesítette.                                            Az első félidő eredménye: 46 : 41
Második félidő
1. perc Millei Attila két ziccere után Tahin triplája talált a siófokiak gyűrűjébe. Kovács Zsolt, majd Képli és Millei Attila volt eredményes. 51 : 49
2. perc Képli és Pálffy büntetődobásaival: 55 : 49
3. perc Sipos Tamás duplájára Pálffy válaszolt. 57 : 51
4. perc Sipos Tamás újabb pontokat szerzett. Ezután Képli 2, Tahin 5, Millei Attila 4 pontot dobott. 64 : 57
8. perc Sipos Tamás 2, Rajkó szintén két büntetőt értékesített. 66 : 59
10. perc Kardos, Füzy, Pálffy, illetve Horváth István és Sipos Tamás volt eredményes. 72 : 64
11. perc Horváth István büntetőket, Jaroslav Gorszky és Tahin duplát, Hegedüs triplát dobott. 77 : 69
14. perc Pálffy kettőből egy büntetőt értékesített, míg Kardos mindkettőt bedobta. 80 : 69
17. perc Pálffy 2, Kovács Zsolt 1,Tahin szintén egy kosarat dobott.
18. perc Pálffy 7 pontot szerzett az utolsó percekben. A siófokiaknál Földesi Zoltán és Sipos Tamás is triplát dobott.
20. perc Hegedüs kettőből egy büntetőt hasznosított. Pálffy mindkét büntetőjét bedobta. Horváth István triplája az utolsó pillanatban esett a vendéglátók kosarába.                                   A végeredmény : 92 : 84