Játékvezetők: Földházi Tamás
Vitéz András
Ellenőr: Szécsi Szilveszter

ELSŐ FÉLIDŐ
1. perc Alig pár másodperccel a feldobás után a játékvezetők büntetődobásokat itéltek a siófoki csapat ellen. Tóth Z. mindkettőt értékesitette. Kovács Zsolt lába a hármas vonalon belül volt, távoli dobása csak 2 pontot ért, viszont Mundeán A. triplával válaszolt. Igy a MAFC UC kezdett jobban, az eredmény ekkor :  4 : 2.
2. perc      Munteán tovább növelte a vezetést 2 ponttal. Kovács Zs. ismét szépitett.  6 : 4
3. perc   Kangyal G. duplát és 3 pontost is dobott. Szafronov Konsztantin ziccere után 11 : 6 -ra vezetett a MAFC UK.
5. perc Ismét Kangyal és Kovács Zs. jeleskedett.    13 : 8
6. perc Millei Attila a büntető területről sikeresen dobott, de Kangyal révén a MAFC további előnyre tett szert. Szafronov K. újabb ziccerével a perc végére a Traubi Sc kezdett felzárkózni. 15:12 Horváth István helyett Földesi Zoltán jött a pályára.
8. perc Tóth Dobására Szafronov K. válaszolt. Kangyal 2 büntetőből egyet kihagyott.  18  : 14
10. perc Máthé- Barabássy A., illetve Szafronov K. 2-2 pontjával az állás : 22 : 16
11. perc       Ebben a percben kezdett felzárkózni a siófoki gárda. Sipos Tamás, miután Szafronov K. helyett a pályára lépett, rögtön 2 pontot szerzett. Majd Kovács Zs. triplájával a különbség 1 pontra csökkent.   22  :  21
14. perc Tóth és Millei A. pontjaivalmég mindig a budapesti csapat vezetett. Kertész Tamás helyett Horváth István lép újra a pályára.   24  :  23
15. perc Munteán 3 pontosára ismét Kovács Zs. válaszol duplával.   27  :  25
16. perc Millei A. ziccere, Tóth középtávolija után Horváth I. fordit VÉGÉRVÉNYESEN az álláson ! Magabiztosan dobott 3 pontosával a Traubi Sc ebben a percben megszerezte a vezetést! 29  :  30
17. perc Siófok cserét kért. Kovács Zs. helyett Szafronov K. érkezett. Horváth I. 4 büntetőt dobott eredményesen. A budapesti Horváth L. szépitett.     31  :  34
18. perc Máthé- Barabássy büntetődobásainál egyet hibázott. Földesi Z. triplával örvendeztette meg a csapatot elkisérő siófoki szurkolókat.    33  :  37
19. perc Horváth L. Szafronovot lökte a palánk alatt, igy a pontos büntetőivel tovább növelte az előnyt. Máthé- Barabássyt szintén fautolták , a birók döntése alapján az érvényes kosár után  még 1-et   dobhatott ,- eredménytelenül.   35  :  39
20. perc      A félidő utolsó percében Horváth István újabb 3 pontosával szomoritotta a hazai szurkolókat. Az eredmény :    35  :  42.
MÁSODIK FÉLIDŐ
1. perc Mint az első félidőben, most is   Tóth Z. büntetőivel kezdett a MAFC UC. Csak 1 volt érvényes. Máthé- Barabássy duplájával az állás: 38 : 42.
2. perc Tóth Z. sikeres dobásával:  40   :  42
5. perc Kovács Zs. 2 pontjával kissé felrázta csapatát, Kertész T. és Horváth I. is eredményes volt. 40  :  48
6. perc Horváth Istvánt dobás közben Kangyal fautolta, igy az érvényes kosár után a tőle megszokott pontossággal értékesitett plussz 1 büntetőt. Szafronov K. helyett Sipos T. állt be.  42  :   53
8. perc Kertész T. helyett Földesi Z. érkezett . Tóth Z. duplájával  : 44 : 53.
9. perc Mokos G. 3 pontosára Kovács Zs. középtávoli dobással válaszolt. 47  :  55
10. perc Ismét Máthé- Barabássy pontjaival próbál felzárkózni a budapesti gárda. Siófok újra cserélt, Millei A. helyett Szafronov, Horváth I. helyett Kertész T. lépett pályára. Szafronov azonnal 2 pontot szerzett csapatának.     49  :  59
11. perc Máthé- Barabássy büntetői, valamint Szafronov pontjai következtek.   51  :  61
14. perc További siófoki csere, Kovács Zs. ült a cserepadra, Horváth I. állt játékba. Kollarics és Kangyal próbálta csapatát kilenditeni a mélypontról.    55  :  61
15.perc Földesi Z. ujabb 3 pontosával, Szafronov büntetőjével ismét megszerzi 10 pontos előnyét a Siófok. Kertész T. helyett Millei A. jött pályára.   55  :  65
17. perc Máthé- Barabássy büntetői eredményesek, ekkor a mérkőzés állása :   57  :  65.
18. perc Horváth Istvánt faultolták , pontos dobásaival, Szafronov dupláival már 12 pont a Traubi Sc előnye.           57  :  69
19. perc Horváth istván az utolsó percekben kitünt jó játékával. Pontjaival, illetve Sipos büntetőivel már 16 pont lett a különbség. Kuzmin edző időt kért, további utasitásokat adott és buzditotta csapatát a végjátékra.      57  :  73
20. perc Kollarics és Tóth Z. próbálkozott még az utolsó percben a budapesti csapatból, de Szafronov K. és Horváth I. pontjaival a Siófok előnye a mérkőzés végére 18 pontra nőtt. VÉGEREDMÉNY  :       61  :  79
A budapesti Gabányi László sportcsarnokban a csapatot kisérő siófoki szurkolók kiegyensúlyozott, jó játékot láthattak. A csapat győzni ment és győztesként hagyta el a pályát!