Zsarkov Viktor

Játékvezetők: Görgényi Miklós, Jobbágy István
Ellenőr: Halmos László

ELSŐ FÉLIDŐ
1-2. perc Nagy küzdelem után győztesként hagyta el Salgótarjánt a Traubi Sc Siófok csapata.              A 2. perc végére 4 : 1-re vezettek a vendégek. Szafronov és Sipos 2-2 pontja után     Radonjic két büntetőből egyet kihagyott.
3. perc      Szafronov duplája után az állás:   1 : 6
4. perc   Brandi és Radonjic próbálkozott a felzárkózással.  5  :  6
5. perc Szafronov  ekkor triplát, Horváth István duplát dobott. Turcsán biztos kézzel értékesitette büntetőit. 5  :   11
8- 9. perc Újabb hazai büntetők: Brandy és Radonjic 4- ből 2 büntetőt hasznositott. Millei helyett Szafronov lépett pályára. Szafronovot dobás közben lökték, igy plussz egyet dobhatott. Földesi Zoltán Horváth Istvánt váltotta a játékban. Ekkor újabb büntetőt itéltek a játékvezetők. Brandi ezzel 2 pontot szerzett csapatának. Sipos Tamás helyett Horváth István lép pályára. 11  :  18
10. perc Brandi és Radonjic szépit.    15  :  18
11. perc Kertész Tamás és Kovács Zsolt pontjaival elhúz a Siófok.   15  :  22
12. perc Brandi 2 pontjával:      17  :  22
13. perc Kertész Tamás duplája után Radonjic 2 pontot, plussz 1 büntetőt dobott.    20  :  24       Kertész Tamás helyett  Sipos Tamás lépett pályára.
14. perc Kovács Zsolt triplájára Selmeci duplával adott választ, majd Brandi ismét 2- ből 1 büntetőt dobott be.    20   :  27
15. perc Földesi Zoltán kihagyott büntetői után Viktor Kuzmin időt kért. Hatékonyabb védekezésre szólitotta fel csapatát.
16. perc Brandi illetve Horváth István 2- 2 pontjával :   25  :  29
17. perc Turcsán 3 pontosa után Szafronov dupláját láthatták a csapatot elkisérő szurkolók.  28  :  31
18. perc Brandi 2- ből 1 büntetőt értékesitett. Kovács Zsoltnak, duplája után kis pihenőt engedett Viktor Kuzmin. Helyette Kertész Tamás lépett pályára. Radonjic is pontokat szerzett büntetődobásaival.    31  :  33
19. perc Újabb salgótarjáni büntetők. Turcsán 4-ből hármat dobott be. Változott az állás, vezetettek a Fekete Sasok. Viktor Kuzmin kikérte második idejét.   34  :  33
20. perc Szafronov után Kohári dupláját jegyezhették a táblára. Horváth István triplájával, majd Turcsán 1 bedobott büntetőjével fordult az első félidő.    37  :  38
MÁSODIK FÉLIDŐ
1. perc Tucker 2 pontjával ismét a Salgótarján vezetett.     39  :  38
3. perc Kertész Tamás, Szafronov,- illetve Tucker és Radonjic duplákat dobtak. Radonjicot dobása  közben lökték, igy plussz egy büntetőt is értékesithetett.    44  :  42
5. perc Millei Attila helyett Földesi Zoltán lépett pályára. Kovács Zsolt góljaival kiegyenlitett a Siófok. 44  :  44
6. perc Brandi duplája után Horváth i. 2 büntetőt dobott be. Kertész Tamás Sipos Tamást váltja a játékban.   46  :   46
7. perc Kovács Zsolt triplájával vette át a vezetést a Traubi Sc csapata. Millei ismét játékban, Szafronov leült.   46   :  49
8- 9. perc Brandi, Turcsán és Millei A. pontjaival:  50  :  51
10. perc Horváth István duplájával az állás:    50  :  53
11. perc Radonjic duplája után Földesit Szafronov váltotta a pályán, aki Milleivel tovább növelte csapata előnyét.    52  :  57
12- 14. perc Ezekben a percekben Turcsán két pontosa után csak a Traubisok jeleskedtek pontszerzésben. Horváth István 2, Szafronov Konstantin 2, Millei Attila 4 pontot dobott.        54 : 65
15. perc Turcsán triplájával csökkent a csapatok közti különbség. Sipos Tamás 5. személyi hibája után végleg elhagyta a pályát.    57  :  65
16. perc Radonjic duplája után az állás:    59  :  65
18. perc Selmeci dupláját követően Szafronovot dobás közben lökték, igy a kosár jó volt, plussz egy büntetőt is bedobott. Ezután megkapta 5. faultját. Helyette Kovács Norbert lépett pélyára. Rögtön ezután Kertész Tamás is hasonlóan járt. Kovács Zsolt váltotta a játékban. 61   :  68
19. perc Tucker és Turcsán pontjaival kiegyenlitett  a Salgótarján. Ekkor Kovács Zsoltnak is be kellett fejeznie a játékot. Csala Márton lépett pályára.   68  :  68
20. perc A mérkőzés befejezése elött 10 másodperccel Földesi Zoltán duplát dobott, de alig újra játékba került a labda,Turcsán böntetőket dobhatott, melyekkel kiegyenlitett.
Hosszabbitás:
1- 2. perc Forró hangulatban kezdődött a hosszabbitás. A junior korú Csala Márton 2 pontjával inditott a Siófok. Selmeci duplája után Tucker dobhatott 2 büntetőt.    74  :  72
3. perc Millei Attila és Kovács Norbert forditott az álláson.  74  :  76
4. perc Radonjic 4 büntetőből kettőt kihagyott, Horváth István triplája viszont pontosan talált a kosárba.76  :   79
5. perc Brandi duplájára Horváth I. válaszolt. Földesi Z. két büntetőt dobott hibátlanul.Turcsán és Radonic 4- ből 1-1 büntetőt értékesitett. Millei Attila 1 kihagyott büntetője után Turcsán           3 pontosát láthatták a szurkolók. Óriási hajrában Horváth Istvánt dobás közben lökték, igy büntetőt dobhatott. A második dobását taktikai okokból kihagyta, emiatt a Sasoknak nem volt lehetősége az egyenlitésre.   Végeredmény :   83  :  85