Kovács Péter
Játékvezetők: Major György, Csizmadia László
Ellenőr: Varga József

ELSŐ FÉLIDŐ
1- 2. perc Kovács Zsolt és Horváth István pontjaival indult az izgalmasnak igérkező mérkőzés. Vujodinovic szépitett, igy   4 : 2 volt az állás a második perc végén.
3. perc      Vujodinovic triplájára Sipos válaszolt duplával.    6  :  5
4. perc   Dohány egy büntetőt kihagyott, de Tóth Gábor is dobhatott, melyeket magabiztosan értékesitett. Ezzel átvette a vezetést a miskolci gárda. 6  :  8
5. perc Dohány pontjaival :  6  :   10
6- 7. perc Radenkovic duplája után Millei dobhatott büntetőket. Mindkettő pontatlan volt.Vujodinovic viszont nem hibázott, igy már 8 ponttal vezetettek  a vendégek.   6  :  14
8. perc Balogh tovább növelte az előnyt, de Kertész Tamást dobás közben lökték, igy pontos büntetőivel szépitett. 9  :   16
9- 10. perc Millei Attila ziccerét Tóth és Radenkovic kosarai követték.                                                     Újabb pontokat szerzett Millei, illetve Vujodinovic.  13  :  24
11. perc Kertész Tamás újabb faultot harcolt ki. Egy pontot szerzett belőle. Kovács Zsolt triplájával új erőre kaptak  a hazaiak.  17  :  24
12. perc Radenkovic pontjaival : 17  :   26
13. perc Balogh triplával lepte meg a maroknyi, de nagyon lelkes miskolci szurkolótábort.         Sipost dobás közben lökték, igy 3 pontot szerzett csapatának.  20  :  29
15- 17. perc Kertész Tamás helyett Földesi Zoltán lépett pályára. Ezekben a percekben megkezdte a felzárkózást a Traubi Sc. Kovács Zsolt duplája után Millei Attila, majd Sipos Tamás dobhatott 2 büntetőt, melyeket értékesitettek is. Tóth a 17. perc végén szerzett kosarat. Horváth István 3 pontosára feltámadtak a hazai nézők, és hangosan biztatták a csapatukat Már csak 2 pont volt a különbség.   29  :  31
19. perc Ismét Horváth István jeleskedett. Vitális pontjaival megtartotta a 2 pontos előnyt.        Kertész Tamás, Kovács Zsolt helyett ismét pályára lépett. 31  :  33
20. perc Sipos Tamás az utolsó percben kiegyenlitett, ezzel a csapatok döntetlennel fejezték be az első félidőt.    33  :  33
MÁSODIK FÉLIDŐ
1. perc Siófoki kosárral indult a második félidő is, melyet Sipos Tamás szerzett.              Radenkovic duplájával zárkózott fel a Miskolc.  35  :  35
2- 5. perc Ettől a perctől kezdve átvette a vezetést a hazai csapat. Kertész Tamás, Horváth István, majd ismét Kertész Tamás pontos dobásait láthatták az egyre hangosabban szurkoló nézők. Millei Attila ziccerével :  43  :  35
6. perc Vadkerti duplájával : 43  :   37
7. perc Horváth István pontjaira Balogh válaszol triplával.  45 :  40
8-  9.perc Millei ziccere után Tvordy dobhatott büntetőket, melyeket értékesitett. Millei ismét kosarat szerzett, ezután Horváth István értékesitett büntetőket.  51  :  42
10- 11. perc Millei ujabb pontjait Sneider kosara követte. Horváth István helyett Földesi Zoltán lépett pályára.  53  :  44
12. perc Horváth István ismét visszataért a játékba Kovács Zsolt helyett. Millei Attila büntetőket dobhatott. Ezekből egyet hasznositott. 54  :  44
13. perc Vitális pontjait Vujadinovic hárompontosa követte. Horváth pontjaival az állás :  56  :  49
14. perc Kovács Zsolt Kertész Tamást váltotta a játékban. A miskolci Dohány Péter dobott büntetőket, majd egy 2 pontot érő kosarat is. 56  :  53
15- 17. perc Ekkor sorra a siófoki támadások fejeződtek be eredményesen.                                       Millei ziccerét Sipos Tamás büntetői követték. Kovács Zsolt helyett ismét pályára Kertész Tamás.  Millei újabb pontjai után Földesi Zoltán dobott triplát. Sipos ziccerével 14 pontra nőtt a hazaiak előnye.  67  :  53
18. perc A vendégeknél Sneider szépit, de Kertész Tamás ziccerével megmarad a siófoki előny. Ezután Dohány eredményes. Az állás : 69  : 57
19. perc Balogh pontjaira Kertész Tamás ziccere volt a válasz.  71  :  59
20. perc Az utolsó perc hajrájában Horváth Istvánt lökte Varga. Horváth büntetőiből egyet értékesitett. Ezzel a ponttal a végeredmény : 72  :  59