Edző: Kamarás György
Játékvezetők: Vasvári Károly,   Balogh László
Ellenőr: Nemes Gyula

ELSŐ FÉLIDŐ
1. perc Kovács Zsolt kihagyott büntetői után Gergely , illetve Kertész dobásai találtak a kosarakba.      3   :  2
2- 4. perc      Kertész, majd Hutás, Kozma és Pavlovic volt eredményes.  5  :  10
5. perc   Kertész Tamás helyett Földesi Zoltán lépett pályára. Millei Attila és Földesi Zoltán dobtak ziccereket.  9  :   10
6. perc Korcsok majd Sipos Tamás pontjai következtek.   11  :  12
7. perc Pavlovic pontjaival :   11   :  14
8- 9. perc Gergely 1 büntetőt, Sipos és Horváth 1- 1 triplát dobott. 17  :  15
10- 11. perc Kozma egyenlíett. Pavlovic 3 pontosával ismét a vendégcsapat vezetett. Millei ziccerére Hutás duplája volt a válasz. 19   :  20
12. perc Sipos dobott pontos büntetőket, majd Gergely dupláját egy hazai tripla követte,               Horváth István jóvoltából. 24  :  24
13- 14. perc Kovács Zsolt helyett Kertész Tamás lépett pályára. Korcsok és Gergely pontjai után Földesi Zoltán 3 pontosa talált a vendégek gyűrűjébe. 27:28
15- 16. perc Földesi Zoltánt Kovács Zsolt váltotta a játékban. Korcsok dupláit Pavlovic egy büntetője, valamint Kovács Zsolt triplája és duplája követte. Ezzel ismét átvette a vezetést a Traubi Sc Siófok csapata. 32   .  31
17. perc Kozma pontos büntetői után Horváth István távoli dobása, Sipos Tamás 2 pontosa és büntetői növelték tovább a hazai előnyt.   39  :  33
19- 20. perc Sipos 3, Szabó 2, Gócs 2 pontot szerzett ezekben a percekben. Így az első félidő             42 : 37- es hazai vezetéssel fordult.
Második félidő
1- 2. perc Gergely duplájával indult a második félidő. Kertész Tamást dobás közben lökték , így + 1 büntetőt is értékesíthetett. Korcsok kosarával az állás:  46  :  41
3- 4. perc Pavlovic tripláját Sipos és Kertész duplája követte. Horváth István helyett Földesi Zoltán lépett pályára. Kozma pontjaira Kertész válaszolt        3 pontos dobásával.    53  :  46
5. perc Pavlovic és Korcsok, illetve Kertész Tamás volt eredményes. 55  :  51
6- 7. perc Kertész Tamás helyett Horváth Krisztián állt be. Kozma, majd Sipos dobását Pavlovic triplája, Millei ziccere és Kertész Tamás pontjai követték. 62  :  56
8- 9. perc Korcsok és Szabó volt a kosárszerző. Horváth Krisztián  helyett Kertész, Sipos Tamás helyett Horváth István lépett ismét pályára.  62  :  61
10. perc Ebben a percben Kovács Zsolt egy büntetőt és egy triplát dobott.  66  :  61
11. perc Gergely duplája után Kovács Zsolt triplát Földesi Zoltán és Pavlovic is 2- 2 büntetőt dobott. Földesit büntetői után lecserélték, Sipos Tamás folytatta a játékot. Az állás:  71  :  63
13- 15. perc Gócs 2, Millei szintén 2 pontot szerzett.   73 : 69
16. perc Kertész Tamás helyett Földesi Zoltán lépett ismét pályára. Pavlovic duplája után Gócs Lajost dobás közben lökték, így + 1 büntetőt is értékesített.       7 3 : 74
17. perc Kovács Zsolt helyett Kertész Tamás állt be. Millei 2- ből 1 büntetőt hasznosított.  74  :  74
18. perc Kozma duplájával átvette a vezetést a vendégcsapat. 74  :  76
19. perc Földesi Zoltánt Kovács Zsolt váltotta. Pavlovic csak egy büntetőt dobott be. Kovács Zsolt triplájával újra kiegyenlített a siófoki gárda. 77 :  77
20. perc Kertész Tamás dobhatott büntetőket. Sajnos csak az egyiket értékesíte.   78 :  77                 Millei Attila helyett Földesi Zoltán lépett pályára. 4 másodperccel a mérkőzés vége elött Szabó Attila dobott duplát, ezzel a NyKE Isobau    1 ponttal legyőzte a hazai csapatot.        A végeredmény:   78 :  79