Kancsár Zoltán
       Edző: ifj.Vétek Frigyes

Edző: Viktor Kuzmin

ELSŐ FÉLIDŐ
1. perc Hosszú kosara nyitotta a mérkőzést, amire Kovács Zsolt válaszolt 1büntetővel, majd Gorsky szerzett kosarat.    2 - 3
4. perc Ebben a percben Mihálovics 5, Szűcs 2 pontját Sipos Tamás és Horváth István duplája követte. Az állás: 8 - 7
6. perc   Szűcs 1 büntetőjére Sipos Tamás és Kovács Zsolt 2-2 pontja volt a válasz. 9 - 11
7. perc Makk ziccerét Horváth István és Kovács Zsolt hármasa követte. 11 - 17
8. perc Hosszú 4 pontjára Sipos Tamás triplával válaszolt. 15 - 20
10. perc Szűcs büntetőit Millei Attila ziccere követte. 17 - 22
11. perc Ebben a percben átvette a vezetést a hazai csapat. Makk 1, Hosszú 2 tripláját és Mihálovics dupláját láthatta a bajai közönség.  28 - 22
13.perc Szűcs 2, Mihálovics 3 pontját Földesi Zoltán hármasa követte. 33 - 25
14-15. perc Földesi zoltán újabb triplájára 7 bajai pont volt a válasz:Hosszú 5, Mihálovics 2. 40 - 28
17. perc Mihálovics értékesített 2 büntetőt, majd Radnóti dobott három pontot. 45 - 28
18. perc Hosszú újabb 3 pontost dobott, Kovács Zsolt szintén hármassal válaszolt.  48 - 31
19. perc Millei Attila mindkét büntetőjét elhibázta, Kertész Tamás is csak egyet értékesített. Bajai oldalról Palás dobott ziccert. Az állás: 50 - 32
20. perc Sipos Tamás duplájára Hosszú válaszolt. Mivel dobás közben faultolták, így+1 büntetőt is dobhatott. Az így kialakult félidei eredmény:   53 - 34
MÁSODIK FÉLIDŐ
1. perc Palás duplájára Sipos Tamás válaszolt. 55 : 36
3. perc Szűcs pontjai után Földesi Zoltán triplával faragott a tetemes hátrányból.  57 : 39
5. perc Ekkor a bajai oldalról láthattunk két 3 pontost Makk és Radnóti jóvoltából. 63 : 39
6. perc Földesi Zoltán egy büntetőt értékesített, majd Hosszú volt eredményes. 65 : 40
7. perc Szűcs, illetve Földesi Zoltán volt a kosárszerző. 67 : 42
8. perc Palás és Hosszú duplát, míg Földesi Zoltán triplát dobott. 69 : 45
9- 10. perc Gorsky pontjaira Palás válaszolt. Földesi Zoltán és a hazai Mihálovics értékesített 2-2 büntetődobást. 75 : 49
11. perc Földesi Zoltán újabb tripláját Palás duplája követte. 77 : 52
12. perc Sipos Tamás 1, Gorsky 2 büntetőt és egy duplát dobott. A hazaiaknál Mihálovics és Szűcs volt a kosárszerző. 81 : 57
13. perc Gorsky pontjaira Cservék triplája volt a válasz. Hosszú 2 büntetőből egyet hibázott.     Az állás ekkor: 85 : 59
14. perc Ebben a percben Földesi Zoltán 2 büntetőt és egy triplát, míg Cservék két duplát dobott. 89 : 64
16. perc Kancsár volt eredményes. 91 : 64
17. perc Gorsky dupláját követően 2 pontos büntetőt is dobott. Ezután Kertész Tamás duplája következett. 91 : 70
18. perc Cservék és Sipos Tamás volt a két kosárszerző. 93 : 72
19. perc Cservék 2 büntetőt, Ács triplát értékesített. Radnóti dobta a mérkőzés 100. pontját.      100 : 74
20. perc A végjátékban csak a hazaiak voltak eredményesek. Kancsár 2, Ács 3 pontot szerzett csapatának. A végeredmény: 105 : 74