Gráczer Zsolt Kovács Norbert

Edző: Halász István

Edző: Viktor Kuzmin

ELSŐ FÉLIDŐ
1. perc A siófokiak irányítója, Horváth István, majd Jaroslav Gorszky dobta a mérkőzés első pontjait. 0 : 4
2. perc Pallag szépített triplával, melyre ismét Horváth István válaszolt ugyancsak 3 pontossal. Ezt követően Pallag volt eredményes. 5 : 7
3. perc   Gorszkyt dobás közben fautolták, de sajnos a büntetőt elvétette. 5 : 9
6. perc Horváth István és Beloous volt a kosárszerző. 7 : 11
7. perc Gáll pontjaira Kertész Tamás válaszolt, majd Beloous újabb ziccert dobott. 11 : 13
8. perc Sipos Tamás dobhatott büntetőket, melyekből egyet értékesített. Polster ziccerével:      13 : 14
10. perc Ebben a percben Pallag 5, Török 2, Polster 4,- illetve Millei Attila 2+1, Földesi Zoltán 2 pontot szerzett. Ezzel átvették a hazaiak a vezetést. 24 : 19
16.perc Kovács Zsolt távoli dobása csak 2 pontot ért. Ezután Polster és Beloous volt eredményes. Földesi Zoltán büntetőit Török kosara követte. 30 : 23
17. perc Kertész Tamás, majd Gosztonyi is büntetőket dobhatott. Kertész mindkettőt, Gosztonyi egyet értékesített. 31: 25
18. perc Tovább folytatódott a büntetődobások sorozata. A vendégeknél Horváth István 2,      Pallag 1 pontot szerzett csapatának 32 : 27
19. perc Horváth István duplájára Kulcsár válaszolt triplával. 35 : 29
20. perc Sipos Tamás kosarával zárult az első félidő, melynek eredménye : 35 : 31
Második félidő
1. perc Millei 2, Gorszky 4 pontot szerzett ebben a percben. Ezzel visszavette a vezetést a vendégcsapat. 35 : 37
3. perc Török jóvoltából ismét kiegyenlítettek a hazaiak. Ezután Gorszky és Horváth István dupláját, valamint a kanizsai Pallag büntetőit láthatta a mintegy 150 néző, aki ellátogatott a mérkőzésre. 39 : 41
4. perc Beloous ziccerére Millei Attila válaszolt. 41 : 43
5. perc Újabb pontok Belooustól: 43 : 43
6. perc Gorszkyt dobás közben lökték, így plussz egy büntetőt is értékesített. Gráczer duplát, majd triplát is dobott. Kovács Zsolt egyenlített ki. 48 : 48
10. perc Sipos Tamás és Pallag volt eredményes. 50 : 50
11. perc Földesi Zoltán pontjaival az állás: 50 : 52
15. perc Ismét percekig nem sikerült pontot szerezni egyik csapatnak sem. Majd egy szabálytalanság miatt Pallag dobhatott büntetőket, ezt követően Sipos Tamás triplát.     52 : 55
17. perc Beloous kosarával: 54 : 55
18. perc Pallag kettőből egy büntetőt hasznosított. 55 : 55
19. perc Beloous szintén kihagyott egy büntetődobást. Pallag triplájával a vendéglátók már          4 ponttal vezettek ekkor. 59 : 55
20. perc Izgalmas végjáték következett. Taktikai faultok követték egymást. Polster 1, Jaroslav Gorszky 2, Gáll 2 büntetőt értékesített. Horváth István tripláját követően, lehetősége volt a Siófoknak még egy támadásra. Ekkor 62 : 60 volt az állás, és 2 másodperc volt vissza a játékidőből. Földesi Zoltán 3 pontos dobáskísérlete azonban sikertelen volt, így a végeredmény : 62 : 60 maradt.

Jók:  Horváth István 16/6, Jaroslav Gorsky: 15,