Kovács Norbert
              Edző: Tajti Zoltán

Edző: Viktor Kuzmin

ELSŐ FÉLIDŐ
1. perc Mintegy 50 perc késéssel indult a mérkőzés amiatt, hogy a vendéglátó Fehérvár KC nem tudta biztosítani a technikai feltételeket. Sem időmérő, sem hangosító, sem eredményjelző berendezésük nem volt a játék megkezdésekor. Az elmúlt héten több ízben kérte a Siófok vezetősége a mérkőzés elhalasztását sorozatos megbetegedés miatt, de ebbe a pályaválasztó hazaiak nem egyeztek bele. A mérkőzésre többen influenzásan, lázasan utaztak el. Így tehát joggal tiltakozott a siófoki csapat akkor, mikor a labdafeldobást még 40 perc elteltével sem lehetett elvégezni. Végül játékvezetői döntés született arról, hogy a játékot megkezdik a csapatok, az időmérést az asztalnál stopperrel fogják végezni, a támadóidőt, valamint az eredményt bekiabálással közlik a csapatokkal.
Ezek a körülmények alaposan meglátszottak a vendégek játékán. Jobban kezdtek a fehérváriak Millei Attila ziccere után Pállfy dobott duplát, majd + 1 büntetőt.          Kertész Tamás triplájára ismét Pállfy válaszolt duplával és + 1 büntetővel.  5 : 5
2. perc Tahin és Kardos volt eredményes.  9 : 5
3. perc   Jaroslav Gorszky pontjait Kardos büntetője és Millei Attila ziccere követte. 10 : 9
4. perc Jaroslav Gorszky és Tahin volt a kosárszerző. 12 : 11
6. perc Kardos és Pálffy pontjaival tovább nőtt a hazai előny. 16 : 11
7- 8. perc Ezekben a percekben Sipos Tamás dobhatott büntetőket, majd duplát. 16 : 15
9. perc Ekkor ismét elhúztak a vendéglátók. Pálffy 2, Kardos 4, míg Kovács Norbert 2 pontot szerzett. 22 : 17
11.perc Tahin dobhatott büntetőket, melyekből egyet kihagyott.  23 : 17
12. perc Ezután Pállfyval szemben történt szabálytalanság, Ő minkettőt értékesítette.       Jaroslav Gorszkyt dobás közben lökték, így + 1 büntetőjével az állás: 25 : 20
13. perc Kovács Zsolt dupláját Jaroslav Gorszky ziccere követte.25 : 24
14. perc Kovács Zsolt triplájával, Kardos duplájával: 27 : 27
15. perc Horváth István, illetve Hegedűs dobhatott büntetőket. 29 : 29
17. perc Jaroslav Gorszky szintén 2 büntetőt hasznosított. Tahin egyenlített ki ismét.         Horváth István dobhatott büntetőket, melyekből az első kimaradt. Pálffy duplájával újra vezetett a Fehérvár KC. 33 : 32
18. perc Pálffy 2 hibátlan büntetőt, Tahin duplát dobott. Ezután Horváth István és Kertész Tamás tripláival fordult az állás a Traubi SC javára. 37 : 38
19. perc Tahin volt eredményes. 39 : 38
20. perc Sipos Tamás kosarát követően Tahin dobhatott büntetőket. Egyet kihagyott, így az első félidő eredménye: 40 : 40
Második félidő
1. perc Millei Attila, Pálffy, ismét Millei, majd Jaroslav Gorszky volt eredményes. 42 : 46
3. perc Hegedűs 1 büntetőt, Földesi Zoltán duplát dobott. 43 : 48
4. perc Kardos kosarát Millei Attila ziccere követte. 45 : 50
5. perc Füzy pontjaival: 47 : 50
7. perc Hegedűs büntetőivel tovább csökkent Kertészék előnye. 49 : 50
8. perc Millei Attila ziccerére Rajkó válaszolt. 51 : 52
9- 10. perc Hegedűs és Kardos is kihagyott egy- egy büntetőt. 53 : 52
11. perc Millei Attila, illetve Pálffy volt a kosárszerző. 55 : 54
12. perc Sipos Tamás 2 hibátlan büntetője után Millei Attila dobott ziccert. 55 : 58
13. perc Horváth István triplájára Tahin válaszolt duplával. 57 : 61
14. perc Tahin kosarát követően Sipos Tamás dobhatott büntetőket. Egyet elvétett. Ezután Pálffy volt eredményes. 61 : 62
15. perc Ebben a percben Sipos Tamás, Horváth István, Tahin és Kardos 2- 2 pontot szerzett.   65 : 66
16. perc Kertész Tamás volt a kosárszerző. 56 : 68
17. perc Pálffy duplája után Kertész Tamást dobás közben lökték, így plussz 1 büntetőt is hasznosított. Kardos pontjaival: 69 : 71
18. perc Kertész Tamás és Sipos Tamás tovább  növelte a Siófok előnyét. 69 : 75
20. perc Személyi hibák következtek egymás után, Tahin, Horváth István és Földesi Zoltán dobtak pontos büntetőket. Füzi kosarára Horváth István válaszolt 2 duplával.                  A mérkőzés lefújásának pillanatában még Rajkónak sikerült egy triplával szépíteni.        A végeredmény: 76 : 83

Jók:  Horváth István 17/6, Millei Attila 16,