Kovács Norbert

Edző: Viktor Kuzmin

Edző: Ifj. Vétek Frigyes

ELSŐ FÉLIDŐ
1- 5. perc Az első négy percben sorra a siófoki támadások voltak eredményesek. Ezzel jócskán meg is zavarták Kertészék a vendégeket, akik azt kifogásolták, hogy a gyűrűn függő háló nem megfelelő méretű. Némi fazonigazítás, valamint egy bajai időkérés után folytatódott a játék. Pontszerzők: Sipos Tamás: 2+3, Kovács Zsolt: 4, Millei Attila: 2, Palás: 2, Hosszú: 2.  11 : 6
6. perc Hosszú szépített: 11 : 8
7. perc   Sipos Tamás dobhatott büntetőket. 13 : 6
8. perc Hosszú ziccere után Kovács Zsolt tripláját tapsolhatta meg a lelkes hazai közönség.      16 : 8
9- 10. perc Millei Attila 4, Kovács Zsolt 2 pontot szerzett csapatának.  22 : 8
11. perc Palás duplája után az állás: 22 : 10
12- 13. perc Cservék kosarát Gorsky és Kancsár büntetői követték.  24 : 14
14. perc Ezután Gorsky két duplája, majd Cservék triplája talált kosárba. 28 : 17
15. perc Palás és Cservék tovább csökkentette a különbséget. 28 : 21
16. perc Gorsky és Cservék pontjaival: 30 : 23
17. perc Szücs Balázs dobhatott két büntetőt. 30 : 25
18- 19. perc Hosszú pontjait követően csak a hazaiak voltak eredményesek. Millei ziccerét, majd Horváth István büntetőit láthatták a nézők.  34 : 27
20. perc Millei Attila is büntetőket dobhatott. Ezután Sipos Tamás, illetve Hosszú kosara alakította az első félidő eredményét. 38 : 29
MÁSODIK   FÉLIDŐ
1. perc Kancsár büntetőivel indult a második félidő. Millei ziccerét Horváth István triplája követte. 43 : 31
2. perc Hosszú pontjaira Millei válaszolt. Radnótit dobás közben lökték, így három büntetőt is dobhatott. 45 : 36
3. perc Kertész Tamás ziccere után Horváth István is büntetődobásokat végezhetett. Hosszú kosarával: 49: 38
4. perc Horváth István triplájára Hosszú válaszolt. 52 : 41
5. perc Hosszú, majd Gorsky volt eredményes. 54 : 43
6. perc Szűcs duplája, majd Horváth István triplája következett. 57 : 45
8. perc Kertész Tamás és Szűcs volt a kosárszerző. 59 : 47
10. perc Cservék pontjaival: 59 : 49
12. perc Szűcs dobhatott büntetőket. 59 : 51
13. perc Millei Attila kipontozódása után Kovács Norbert állt be. Azonnal pontot is szerzett. Szűcs ismét szépített. 61 : 53
14. perc Hosszú dupláját Földesi Zoltán büntetői követték, melyekből egyet kihagyott. 62 : 55
15. perc Mihálkovics büntetői, Radnóti kosara, majd Kovács Norbert ziccere következett. 64 : 59
16. perc Horváth István és Szűcs pontjaival az állás: 66 : 61
17. perc Szűcs két büntetődobásával egyre jobban kezdett felzárkózni a bajai gárda. 66 : 63
18- 19. perc Ezekben a percekben Horváth Istváné és Radnóti Miklósé volt a főszerep. Horváth 8, Radnóti 4 ponttal gyarapította csapata pontjait. 73 : 67
20. perc Sipos Tamás duplát dobott. Mihálkovics 3 büntetődobásból csak egyet értékesített, míg Horváth István mindkét dobását hasznosította. Kertész Tamás kosarát Sipos triplája követte. Ezzel el is dőlt a mérkőzés. A végeredmény: 82 : 68

Jók:  Horváth István 24/9, Millei Attila 14, Sipos Tamás 14/6