Zsarkov Viktor

Játékvezetők: Bagi Károly , Feczku Zsolt
Ellenőr: Král László

ELSŐ FÉLIDŐ
1. perc Vujadinovic triplájával kezdődött a mérkőzés, melyre Sipos Tamás duplája volt a válasz.
2 - 7. perc      A Siófok leblokkolt, egészen a 8. percig nem dobtak kosarat. Sajnos Vujadinovics 5, Radenkovic 4,- és Tóth G. 4 pontjával a 7. perc végére  16  :  2- re vezetett  a Miskolc. Siófok a 6. percben kikérte az első holtidejét, de sajnos ez sem törte meg  Radenkovicék lendületét. Közben csere is történt, Szafronov K. helyett Kertész Tamás lépett pályára.
8. perc   Végre megérkezett a várva- várt siófoki kosár. Kertész Tamás 1 büntetőt értékesitett. Radenkovic duplájával az állás :    18  :  3
9. perc Sipos T. 2, Kovács Zsolt 2, mig a miskolci Radenkovic 1, Tóth Gábor 3 pontot szerzett.         Cserével próbálkozik Viktor Kuzmin edző: Millei Attilát Szafronov K. váltotta a pályán. 23 : 7
10. perc Sipost dobása közben fautolták, igy az érvényes kosár után plussz 1 büntetőt is dobott. Szafronov K. szintén duplázott.              23  :   12
11. perc Radenkovic 2 pontjával:   25   :  12
12. perc Kertész T. kosarát Vujadinovics büntetői követték, majd Sipos 3 pontosát láthattuk. 27  :  17
14. perc Tóth Gábor, ill. Sipos T. szerez pontokat.  29  :  20
15. perc Szafronov K. egy büntetőt értékesitett, igy az állás : 29  :  21
16. perc Ismét  a miskolci csapatkapitány jeleskedett, bár kiharcolt faultjából csak egyet hasznositott. Siófok cserélt, Kertész T. helyére Millei Attila lépett. Szafronov K. ismét pontot szerzett.       36 : 23
17. perc Sipos T. duplája után ismét Vujadinovic büntetői potyogtak a kosárba.  40  :  25
18 - 20. perc Szafronov K. dobta  a félidő utolsó siófoki kosarát ebben a percben. Pontjai után edzője le is cserélte, helyette ismét Kertész T. lépett pályára. Nem szűkölködtek viszont pontokban a MEAFC játékosai. A szünetig 3 duplát dobtak.    A félidő eredménye :   46   :  27
MÁSODIK FÉLIDŐ
2. perc Eseménytelen első perc után Kovács Zsolt triplájával indult a második félidő.  46  :  30
3. perc Sajnos ismét szépitett a MEAFC. Az ujonan beállt Vitális László és Tóth G. pontjaival.          51  :  30
4. perc Szafronov duplájára Radenkovic adta meg e választ. Millei A. helyett Kertész T. lép pályára.    53  :   32
5. perc Vujadinovic kosarával:  55   :  32
6. perc Szafronov két duplájával:  57   :  36
7. perc Vitális 2 pontjára Kertész válaszolt.     59  :  38
8. perc Radenkovic pontjaival, Kovács Zs. 3 pontosával az állás: 61  :  41
9. perc Szafronov duplája után Sipost fautolták, igy az érvényes kosár után plussz egy büntetőt is értékesithetett.  64   :  46
10. perc Varga Tamás és Vitális pontjai ismét növelték a különbséget.   70  :  46
11.perc Varga dupláját Kertész T. és Földesi Z. pontjai követik. Varga büntetőt is dobhatott.              Az állás:               72  :   50
12. perc Szafronov és Radenkovic párharca következett.   74  :  52
13. perc Kertész Tamást dobás közben fautolták, igy ezzel 3 pontot szerzett.  74  :  55
14. perc Kertész ujabb pontokat szerzett.     76  : 57
15. perc Sipos T. duplájával, Kertész T. büntetőivel , valamint Vitális és Balogh Z. pontjaival 80  :  61.
16. perc Kovács Zs.  és Dohány P. dobásaival : 82  :  63
17. perc Balogh Zoltán illetve Földesi Zoltán   büntetőket dobhatott, Szafronov K. és Dohány P. duplázott, igy az állás a perc végére :   86  :  69
18. perc Sipos Tamás kipontozódott, helyette Csala Márton lépett pályára. Balogh Zoltán, Bene Szilárd Radenkovic és Varga Tamás góljai záporoztak, mig a siófoki csapatnál Kertész Tamás , Szafronov K. és Millei Attila jeleskedett. Ebben a percben láthattuk az utolsó vendég kosarat.Szafronovnak   el kellett hagynia a pályát, mert az ötödik személyi hibályát is begyűjtötte. Kovács Norbert állt be helyette.        95  :   76
20. perc Bene Szilárd két, Varga T egy büntetőjével a végeredmény:      98  :  76