Zsarkov Viktor

Játékvezetők: Faidt Mihály,  Dr Szakáll István
Ellenőr: Benczúr Lajos

ELSŐ FÉLIDŐ
1. perc Millei ziccerével kezdte a mérkőzést a Siófok.            0  :   2
2. perc      A vendéglátóknál Borók jeleskedett.                              2   :  2
3. perc   Horváth I. szerzett labdát és tört be az ellenfél palánkja alá. Ziccere után Hartvich dobhatott   2 büntetőt. Szafronov  pontjai után ismét Hartvich 2 pontját láthatták a nézők.     6  :  6
4. perc Sipos T. pontjaival :   6   :  8
5. perc Hartvich 4 büntetőt dobhatott, melyből 3- at értékesitett.   9  :  8
6. perc Kovács Zsolt,  Millei Attila helyett lépett a pályára. Azonnal tripát dobott. Szafronov duplájával tovább növelte a siófoki előnyt.   9  :  13
8 -11. perc Cserét kért a Siófok. Sipos Tamást Földesi Zoltán, Kertész Tamást Millei Attila váltotta a játékban. Elöbb Földesi Zoltán, majd Horváth István pontjai találtak a vendéglátók kosarába. Szafronov és Millei A. is 2 -2 büntetőt dobhattak. Ebből Szafronov mindkettőt, Millei egyet értékesitett. Ekkor Szafronov helyett Kertész Tamás, Horváth István helyett Sipos Tamás lépett újra pályára.  Borók szintén kihagyott egy büntetődobást.   10  :   20
12- 14. perc Kertész Tamás percei következtek. Duplát, majd 2 büntetődobást is értékesitett. Millei Attila helyére Szafronov, Sipos Tamás helyére Horváth István érkezett. 10  :  24
15. perc Hartvich  duplája után két büntetőt is dobhatott. Cserélt a Siófok, Kovács Zsoltot Sipos Tamás váltotta a játékban.Szafronov duplája után Kovács Z. két büntetőt értékesitett.16  :  26
16. perc Dr Király Z. kettőből egy büntetőt dobott be. Kertész szintén csak egyet hasznositott.             17  :  27    Szafronov helyett Millei A.  lépett pályára.
17. perc Hajdú P. triplájára Horváth I. szintén triplával válaszolt.    20  :  30
18. perc Horváth I. egy büntetőt kihagyott. Dr Király Z. 4, Milei A. 2 pontot szerzett ebben a percben.  24  :  33
20. perc Horváth I duplájával indult a huszadik perc. Kovács Z. büntetőiből csak egyet értékesitett. Sipos T. és Kertész T. szintén csak 1 -1 büntetőt dobott be. A félidő  25  :  37- el fordult.
MÁSODIK FÉLIDŐ
1- 3. perc Dr Király Z.  szerezte meg a második félidő első gólját.  Kovács Z. duplája, majd Borók L. triplája következett. Ekkor Kertész Tamás Kovács Zoltánnal ütközött a levegőben. Kertész Tamás válla megsérült. Cserét kért, helyette Földesi Zoltán folytatta a mérkőzést.  32   :  37 Szafronov is pihenhetett, Millei Attila állt  játékba.
4. perc Simon S. duplájával tovább csökkentette a csapatok közti különbséget.  34  :  37
5. perc Sipos Tamás megszerezte triplájával a félidő első siófoki kosarát. Borók L.duplája után Kovács Zsolt  távoli dobásával újabb 3 ponttal növelte a vendégek előnyét.  36  :  43
6- 10. perc Dr Király Z. két dupláját Borók 3 pontosa követte. Siófok időt kért és cserélt. Viktor Kuzmin megpróbálta felrázni csapatát. Kovács Zsolt helyett Kertész Tamás próbálkozott újra a játékkal, Milleit Szafronov váltotta. Simon Sándort és Dr Király Zoltánt nem zavarta meg a siófoki időkérés, pontjaikkal átvették a vezetést.    47  :  43
11. perc Sipos Tamás duplájával és Szafronov bedobott 1 büntetőjével :   47  :  46
12. perc Kertész Tamás nem tudta tovább vállalni sérülése miatt a játékot. Kovács Zsolt lépett pályára. Kovács Zoltán tovább növelte   a budapestiek előnyét.    49  :  46
13. perc Hartvich T. duplája után Horváth István szerez labdát. Földesinek passzolja, aki ziccert dob. 51  :  48
14. perc Hartvich duplájával :   53   :  48
15- 17. perc Szafronov ziccerrel, majd Kovács Zsolt triplával szépitett. Hajdú Péter szintén triplát dobott. 56  :  53
18. perc Szafranov próbál szépiteni.    56  :  55
19. perc Hartvich sorsdöntő pontjait szerezte meg ebben a percben. Duplát és 2 büntetőt is dobott. 60  :  55
20. perc Szafronov kipontozódott, helyette a sérült Kertész Tamás állt be. Szinte azonnal 2 büntetőt dobhatott, melyeket értékesitett. Ujabb büntetők következtek. Kovács Zoltán kettőt, Kertész Tamás egyet, Hajdú Péter kettőt hasznositott. Igy a végeredmény :    64  :  58   lett.
A második félidőben nem lehetett ráismerni a siófoki csapatra, elképzelés nélkül kezdtek el kosárlabdázni. Nagyon sok dobóhelyzetet alakitottak ki, de ezen a napon nem volt egyetlen játékos sem, aki vállára vette volna a csapatot. Az eredmény széteső védekezés, katasztrofális dobóteljesitmény,amit a lelkes hazai csapat könyörtelenül ki is használt.