Zsarkov Viktor

Játékvezetők: Ádám József, Király László
Ellenőr: Bernáth András

ELSŐ FÉLIDŐ
2. perc Az első percben egyik csapatnak sem sikerült pontot szereznie. Kovács Zsolt duplájával, majd triplájával a Siófok kezdte jobban a mérkőzést.     0  :  5
3. perc      Pávlicz G. dobta az első szegedi kosarat. Szafronov kihagyott büntetői után 2 pontot szerzett.  2  :  7
5. perc   Sorra sikeres vendégtámadások következtek. Kovács Zsolt 2, Szafronov 4 pontjával: 13:5
6. perc Kiss Zsolt  triplájával:     8  :  13
7. perc Szafranov tovább növelte a siófoki előnyt.  8  :  15
8. perc Jáhni és Pávlicz 2-2 pontjával megkezdte a felzárkózást a hazai együttes.                   Cserélt a vendégcsapat, Szafronov helyett Földesi Zoltán lépett pályára. 12  :  15
9. perc Pávlicz újabb duplája után Kovács Zsolt dobhatott büntetőket, melyeket értékesitett.14 : 17
10- 11.perc Jáhni István 2 pontja után Szlávik triplájával felzárkózott a szegedi együttes. Horváth István  duplájával és Kovács Zsolt 3 pontosával újabb előnyre tett szert a vendégcsapat.  19  :   22
12- 13. perc Szlávik további 4 pontot szerez csapatának, melyre Horváth István válaszolt távoli dobásával.  23  :   25
14. perc Pálkerti duplája után a hazaiak 4 büntetődobást hagytak ki. Millei Attilát Szafronov váltotta a pályán.   25  :   25
16. perc Millei ismét visszatért a pályára, Kovács Zsolt pihenhetett pár percet. Azonnal két büntetőt hasznositott.      25  :  27
17- 18. perc Kiss Zsolt és Pávlicz 2-2 pontja után Horváth István biztos kézzel értékesitett 2 büntetőt. Szlávik duplájával ismét vezetett a Szeged, de Sipos Tamás kiegyenlitett. Szafronov helyett Kovács Zsolt lépett újra a pályára.  31 :  31
19- 20. perc Pávlicz  pontjaira Horváth István válaszolt, majd újabb Pávlicz pontok következtek.          Millei Attila egyenlitett ki a félidő végére.    35  :  35
MÁSODIK FÉLIDŐ
1- 3. perc A második félidőt a szegedi csapat kezdte jobban. Kiss triplája után Sipos Tamás egy büntetődobást értékesitett. Horváth István duplájára Jáhni válaszolt triplával. Sipos 2 pontot szerzett csapatának. A 2. percben Szafranov Konstantin  kipontozódott, helyette Földesi Zoltán lépett pályára. 41  :  40
4. perc Jáhni tovább növelte a hazai vezetést. Sipos távoli dobásával kiegyenlitett.  43  :  43
5. perc Jáhni ismét duplát dobott, melyre Millei Attila válaszolt. Pávlicz továbbra is megőrizte a 2 pontos szegedi előnyt. 47   :  45
6- 9. perc Millei Attilát  Kovács Norbert váltotta   a játékban. Azonnal 2 pontot értékesitett.             Pávlicz 6, Sipos Tamás 2, Drahos 2 pontot szerzett ezekben a percekben.                         Millei Kovács Norbert helyett újra a pályára lépett.  55  :  49
10-11. perc Kiss Zsolt 3 pontosa után Viktor Kuzmin időt kért, taktikai utasitásokat adott csapatának. Ezzel kissé meg is zavarta a Szedeák csapatát, mert Kovács triplájával és                            4 büntetődobásával, valamint Horváth István duplájával sikerült kiegyenlitenie a Siófoknak.   58 :  58
12. perc Szlávik 4 büntetőből kettőt értékesitett. Horváth István triplájával egy pontos vezetésre tett szert a Traubi Sc Siófok.   60 :  61
13- 14. perc Jáhni duplája után Kovács Zsolt 1 büntetőt hasznositott.  62  :  62
15. perc Kovács Zsolt 3 pontos dobása után Pálkerti pontjai következtek. 65  :  65
16- 17. perc Szlávik és Búzás kosaraira Horváth István válaszol triplával. 69  :  68
18. perc Horváth István újabb 3 pontosa után Jáhni egyenlit ki, de Kovács Zsolt tripájával 3 pont lett a siófokiak előnye. 71 :   74
19. perc Vitaszek  duplája után Buzás dobott triplát. Horváth István 2 büntetőt értékesitett. 76 : 76
20. perc Búzás duplájára Kovács Zsolt távoli dobása volt a válasz, amely csont nélkül talált a hazaiak kosarába. A szegedi csapat nem tudta a támadását befejezni. Millei megszerezte a labdát és az utolsó másodpercekben már nem volt lehetősége a Szedeáknak az egyenlitésre. Kovács Zsolt és Horváth István bravúros játékának köszönhetően a Siófok győztesként hagyhatta el a pályát.