Hevér Ferenc
Játékvezetők: Parádi II. Ferenc, Dudás Zoltán
Ellenőr: Dr Tihanyi László

ELSŐ FÉLIDŐ
1. perc Millei Attila pontjaival biztatóan indult a siófokiak számára a mérkőzés.   2 : 0
2. perc      Az első vendég- kosarat Máthé- Barabássy szerezte.      2  :  2
3- 4. perc   Szafranov és Máthé- Barabássy párharcának, melyben mindketten 2- 2 pontot szereztek, Kovács Zsolt triplája vetett véget. Az állás ekkor:  9  :  6
5. perc Ebben a percben Máthé- Barabássy vezényletével felzárkózott a MAFC KE.                  Munteán 3 pontosával már a vezetést is átvették a budapestiek. 9  :  11
6- 7. perc Kangyal, majd Máthé- Barabássy duplái után Millei ziccerét láthatták a hazai nézők. Munteán tovább növelte csapata előnyét. Viktor Kuzmin cserével próbálkozott,             Horváth István helyett Földesi Zoltán, Szafronov helyett Kertész Tamás  lépett pályára.          11  :  17
9. perc Máthé- Barabássy újabb pontjaira Millei válaszolt, Kangyalnak köszönhetően már 8 pontra nőtt a két csapat közti különbség.   13  :  21
10. perc Tóth Zoltán duplája után Sipos Tamást dobás közben lökte Kangyal, igy + 1 büntetőt is értékesithetett. Ezután Viktor Kuzmin helyette Horváth Istvánt küldte a pályára. 16 : 23
11-12. perc Kangyal Gergely 2 triplát,Tóth 2 pontot szerzett. Szafronov Kovács Zsoltot váltotta a pályán.16 : 31
13. perc Kertész Tamás helyett Sipos Tamás állt játékba. Kangyal középtávoli dobását               Földesi ziccere követte.  18  :  33
14- 15. perc Földesi Zoltán betörésből újabb ziccert dobott,de Kangyal dupláival tovább növelte a vendégek előnyét. Kendelényi 2 büntetőt hasznositott. 20  :  38
16. perc Horváth István pontjaira Tóth válaszolt. Földesit Kovács Zsolt váltotta a pályán. 22 : 40
17- 18. perc Végre ezekben a percekben Sipos és Kovács Zsolt megkezdte a pontgyártást, mig a vendégek  nem szereztek kosarat. 26 : 40
19- 20. perc Sipos triplájával indult a 19.perc. A vendégek sikertelen büntetőket dobtak, majd a félidő utolsó pillanatában Sipos ujabb triplával örvendeztette meg a szurkolókat.  32 : 40
MÁSODIK FÉLIDŐ
1- 2. perc A második félidő első pontjait Szafronov szerezte, de Mokos és Munteán tripláival ismét elhúztak a budapestiek. Szafronov ziccerével az állás : 36  :  46
4. perc Tóth büntetői után Szafronov, majd ismét Tóth pontjai következtek.  38 : 50
5-  6. perc Máthé- Barabássy és Munteán pontjaival: 38 : 50                                                                    Horváth István helyett Földesi Zoltán, Szafronov helyett Kertész Tamás lép pályára.
7. perc Sipos Tamás és Munteán pontjaival megmarad a 16 pontos különbség. Újabb siófoki csere: Kovács Zsoltot Szafronov váltja.   40  :  56
8-  9.perc Szafronov érvényes dobása után + 1 büntetőt is értékesitett. Munteán pontjaira Sipos válaszolt duplával.  45 :   58
10- 11. perc Kertész Tamás helyett Horváth István lépett ismét pályára. Munteán kosara után Szafronov szerzett pontokat. Munteán büntetőivel: 47  :  62
12. perc Munteán tripláját követően Kangyal duplája talált a siófoki kosárba. A hazaiaknál Sipos dobott duplát. Millei Attila helyett Kovács Zsolt, Szafronov helyett Kertész Tamás állt játékba.  49  :   67
13. perc Máthé- Barabássy pontjai után Kertész kettőből egy büntetőt értékesitett.                              Máthé- Barabássy újabb duplájával: 50  :  71
14. perc Máthé- Barabássy kosarára Földesi Zoltán válaszolt triplával. Kangyal Gergely, illetve Sipos pontjai következtek.    55  :  75
15. perc Kertész Tamás dupláját követően Tóth dobhatott büntetőket, melyeket hasznositott. 57:77
17. perc Máthé- Barabássy ismét jeleskedett. Kertész Tamás próbál szépiteni, de a vendégjátékos újabb pontjai találtak a hazai gyűrűbe.  59  :  81  Viktor Kuzmin végrehajtotta a mérkőzés utolsó cseréjét, Földesi Zoltán helyett Szafronov állt be.
18- 19. perc Tóth dobása után Máthé- Barabássy kihagyott egy büntetőt. Kovács Zsolt dupláját követően Mokos is csak egy pontot szerzett büntetőből.  61  :  85
20. perc Máthé- Barabássy és Kovács Zsolt kosaraival fejeződött be a  mérkőzés. Sajnos a hazai csapat sem a pontszerzésben sem a védekezésben nem jeleskedett.                                        A VÉGEREDMÉNY  .63  :  87