Edző: Kuzmin Viktor

Játékvezetők: Csabai László,    Pestality Csaba
Ellenőr: Stickel Lajos

ELSŐ FÉLIDŐ
1- 2. perc A veszprémi gárda kezdte erősebben a mérkőzést. Laczházi és Balogh György pontjait Sipos Tamás kosara követte. Pisch pontjaira Kertész Tamás válaszolt.  6  :  4
3- 4. perc      Ezekben a percekben csak a hazaiak támadásai végződtek eredményesen. Kosárszerzők: Godena: 4, Laczházi: 5.  15  :   4
5. perc   Millei pontjait követően büntetőt is dobhatott, melyet hasznositott.  15 :  7
6. perc Sipos Tamás, illetve Godena Ferenc és Molnár Márk kosarait láthatta  a csekély számú nézőközönség.  19   :  9
8. perc Kovács Zsolt triplájával megkezdte a felzárkózást. Godena, illetve Sipos Tamás büntetőikből csak egyet- egyet értékesitettek. Cserélt a Siófok, Horváth István helyett Földesi Zoltán lépett pályára.  20   :  13
10. perc Kovács Zsoltot Horváth István váltotta a játékban. Ismét Godena és Molnár Márk volt a kosárszerző. 24  :  13
11- 12. perc Millei 6 pontot szerzett. A Veszprém Pisch pontjaival megőrizte a vezetést. 26  :  19
13. perc Kertész Tamás helyett Kovács Zsolt lépett ismét pályára. Újabb Millei ziccer után Godena dobhatott büntetőket, melyekből 1 pontot szerzett. 27 : 21
14. perc Ebben a percben Sipos Tamás és Godena Ferenc is 4 - 4  pontot dobott. Millei Attilát Kovács Zsolt váltotta.  31   :  25
15. perc Molnár Márk 3 pontosára Kovács Zsolt válaszolt. Horváth István pontjaival egyre csökkent a hazaiak előnye. 34   :  32
16- 18. perc Molnár Márk és Godena pontjait követően Sipos 2 triplát dobott és ezzel kiegyenlitett a Siófok. Földesi Zoltánt Kertész Tamás váltotta a játékban.  38  :  38
19. perc Lacházi pontjai után Sipos dobott pontos büntetőket. Kovács Norbert pontjaival már vezetett a vendégcsapat.  40   .  42
20. perc Godena Ferenc pontjainak köszönhetően döntetlennel zárult az első félidő.  42  :  42
MASODIK FÉLIDŐ
1. perc Millei Attila, majd Pisch Tibor szerzett pontokat.  44 :  44
2- 5. perc Godena duplájára Kovács Zsolt válaszolt triplával. Laczházi pontjai után időt kért a          Traubi Sc. Horváth István helyett Földesi Zoltán állt be irányitani. Molnár Márkot dobás közben lökték, igy plussz egy büntetőt is értékesitett. Kovács Zsolt és Sipos Tamás pontjaival átvette a vezetést a vendégcsapat.    51  :  54
6. perc Pisch és Sipos pontjaival: 53  :   56
7- 9. perc Laczházi pontjaira Millei válaszolt. Molnár 2, Balogh 1 triplát dobott rövid idő alatt.     Horváth István visszajött a pályára Kovács Zsolt helyett. 64  :  58
10. perc Kovács Zsolt dupláját követően Balogh dobhatott büntetőket, melyekből egyet kihagyott. Kovács Zsolt újabb 3 pontosa talált kosárba. 65  :  63
11- 12. perc Sipos Tamás pontjai után Balogh ismét csak egy büntetőt dobott be.Laczházi duplájával és Sipos pontos büntetőivel az állás: 68  :  67  Kovács Norbert Millei Attila helyett állt be.
13- 16. perc Laczházi 3, Balogh 3, illetve Kovács Zsolt 2, Sipos Tamás 2 pontot szerzett ezekben a percekben. További cserék a Siófoknál: Kovács Norbert helyén Millei Attila, Földesi Zoltán helyén Kertész Tamás játszott tovább. A 15. percben Kovács visszajött a pályára          Millei Attila helyett, aki már megszerezte 5. személyi hibályát.  74  .  71
17. perc Horváth és Kertész dobott pontos büntetőket. Kovács Norbertet Földesi Zoltán váltotta.  Pisch dupláját Molnár triplája követte. Kovács Zsolt duplájával :  79  :  77
19. perc Kertész büntetőjét Földesi ziccere követte. 79  :  80
20. perc Sipos Tamás pontjait követően mindenki biztos volt a siófoki győzelemben, de Molnárt dobás közben faltolták, igy plussz egy büntetőt is értékesitett. Ezzel a második játékrész is döntetlennel zárult.    82  :  82
Hosszabbitás
2. perc Kertész 1 büntetődobást értékesitett. Balogh duplájával vezetett a veszprémi gárda.
3. perc Újabb büntetőket dobhatott a vendégcsapat. Ezúttal Sipos Tamás szerzett pontokat. Laczházi, Kertész és Pisch pontjaival : 88   :  87
4. perc Kovács Zsolt 1, Petőfi Áron 2 büntetődobást hasznositott. Kovács Zsolt duplájával kiegyenlitett a Siófok.
5. perc Pisch ziccerét Csala András pontos büntetői követték. Földesi Zoltán kosara az utosó másodpercben esett a hazaiak kosarába.   Igy hosszabbitásban, nagy csatában esett ki a Magyar Kupa küzdelemsorozatból a Traubi Sc Siófok csapata.