Edző: Kuzmin Viktor

Játékvezetők: Bukta Bertalan,  Simó István
Ellenőr: Bernáth András

ELSŐ FÉLIDŐ
3. perc Az első kosárra egészen a harmadik percig kellett várni. Kertész Tamás volt a pontszerző. Bódi Ferenc dobását Millei Attila ziccere követte.  2 : 4
6- 7. perc      Siska János kosarát Kovács Zsolt duplája követte.  4  :  6
8. perc   Kovács Sándor büntetői után Kertész Tamás dobása talált a hazaiak kosarába. 6  :  8
9. perc Kovács pontjaira Millei ziccere volt a válasz.  8 :  10
10- 11. perc Elezovic 4, Millei 2 pontjával az állás :  12  :  12
13. perc Cserélt a Siófok, Sipos Tamás helyett Földesi Zoltán lépett pályára. Kertész Tamás dobásával ismét visszavette a vezetést. 12  :  14
15. perc Siskát dobás közben fautolták, igy plussz egy büntetőt is értékesitett. Kertész Tamás helyett Sipos Tamás állt játékba.   15  :  14
16. perc Sipos Tamás távoli dobása 2 pontot ért.  15  :  16
17. perc Elezovic és Millei párharcából 4 - 2 pont született.  19  :  18
18. perc Kovács Zsoltot Kertész Tamás váltotta.   Elezovic büntetőket dobhatott, melyekből egyet kihagyott. Ziccerével további előnybe hozta csapatát. 22  .  18
19. perc Millei Attila helyett Kovács Zsolt jött a pályára. Horváth István pontos büntetőit Kovács Sándor triplája követte. Ezután Sipos Tamás dobta a félidő utolsó kosarát.                         Az első félidő eredménye:  25  :  22
Masodik félidő
2. perc Ismét Kertész szerezte a félidő első pontjait, de Brunyánszky sem váratott soká magára. 27 :  24
3- 4. perc Millei Attila ziccerét Kovács Zsolt triplája követte. Bódi, majd Sipos Tamás is büntetőket dobhattak. Mindketten hiba nélkül végezték el a dobásokat. Földesi Zoltán Millei Attila helyett lépett pályára.    29 :  31
5. perc Sipos újabb büntetőket hasznositott. Filótás kosarával az állás:  31  .  33
6. perc Filótás kettőből egy büntetőt   értékesitett. Ujabb triplát dobott a siófok Kovács Zsolt jóvoltából.   32  :  36
7. perc Kovács Zsolt,  távoli dobása közben lökte Elezovicot, aki mindhárom büntetőjét hasznositotta.  35  .    36
8. perc Kovács Zsolt triplájával már 4 ponttal vezettek a vendégek.  35  :  39
10. perc Földesi Zoltánt Millei Attila váltotta a játékban. Horváth István dupláját Bódi illetve Kovács Zsolt  pontos büntetői követték.  37  :  43
11- 12. perc Kovács egyet hibázott büntetődobás közben. Kovács Zsolt helyett Földesi Zoltán lépett pályára. Millei ziccere után plussz 1-et dobhatott , de kisérlete sikertelen volt. 38  :  45
13. perc Nagy Zsolt  után Földesi Zoltán is duplát dobott. Földesit lökték, igy 1 büntetőt is értékesitett. Ezután Siska kosarát láthatták a lelkes hazai szurkolók.  42  .  48
14. perc Sipos büntetőivel:  42  :   50
15. perc Ebben a percben Siska 6, Millei 2 pontot szerzett.   48  :  52
16. perc Földesi Zoltán helyett Kovács Zsolt állt be. Elezovic duplájával :  50  :  52
17- 18. perc Millei Attila kipontozódását követően Földesi Zoltán folytatta a játékot. Kovács kosarát Sipos Tamás sikeres büntetői, majd Földesi Zoltán triplája követte. 52: 57
19. perc         Ettől a perctől kezdve minden siófoki megmozdulást hibásnak itéltek meg a játékvezetők. Nem voltak befejezett támadások. Kovács Zsolt kipontozódott, Horváth Krisztián lépett helyette pályára.  Kovács duplája után 8 büntetőt dobhattak a hazaiak. Ebből hatot értékesitettek, ezzel megnyerték a mérkőzést. Végeredmény :  59 :  57