Edző:Valaczkay Győző
Játékvezetők: Nagy József,   Zsigmond István
Ellenőr: Varga József

ELSŐ FÉLIDŐ
1. perc Az első hazai kosarat Kertész Tamás szerezte. 2  :  0
2- 3. perc      Turcsán és Sipos Tamás is triplát dobott. Sipos duplájával:  7 :  3
4- 5. perc   Brandi kosara után Sipos 4, Horváth 3, Millei 2 pontot szerzett. 16  .  5
6. perc Brandi 2 pontosát Kovács Zsolt pontos büntetői követték.  18  :  7
7. perc Sinisa 2-ből egy büntetőt értékesitett, majd Sipos révén jutott újabb 3 ponthoz a siófoki csapat. Sinisa szépített, az állás:   21  :  10
8. perc Sipos duplája után Milleit dobás közben zavarták, így + egy büntetőt dobhatott, amit kihagyott.   25  :   10
9- 10. perc Kovács Zsolt tovább növelte a hazaiak előnyét. Sinisa mindkét büntetőjét értékesítette. Kovács Zsolt tripláját láthatták a szép számmal megjelent hazai nézők.                       Horváth is 2 büntetőt hasznositott.  32  :  12
11. perc Kertész Tamás helyett Földesi Zoltán lépett pályára. Turcsán és Brandi kosarára Kovács Zsolt válaszolt.  34   :  16
12- 13. perc Sipos Tamást  Horváth Krisztián váltotta a játékban. Sinisa pontos  büntetőit Millei és Horváth Krisztián 2- 2 duplája követte. 42  :  18
14. perc Kovács Zsoltot Kertész Tamás, Millei Attilát Kovács Norbert váltotta. Turcsán három büntetőt, Horváth István szintén hármat értékesített ebben a percben. 45:21
15- 16. perc Horváth István tripláját Kertész duplája követte. Ujabb csere a hazaiaknál: Horváth István helyett Csala Márton lépett pályára.  50  :  21
17. perc Sinisa büntetői után Horváth Krisztián kosara növelte tovább a siófoki előnyt. Selmeci büntetővel szerzett 1 pontjával az állás: 52  :  24
18. perc Turcsán újabb triplát dobott, melyre Kovács Norbert válaszolt duplával, majd Brandi kosara következett. 54  :  29
20. perc Kovács Norbert, Horváth Kriszián illetve Selmeci volt eredményes.                                       Az első félidő eredménye:  58  :  31
Második félidő
2. perc Jankovics duplájára és Sinisa 1 büntetőjére Millei válaszolt.  60  :  34
3- 4. perc Horváth István tripláját Millei és Kovács Zsolt duplája követi. A salgótarjáni Sinisa farag a hátrányból.  67   :  38
5- 6. perc Jankovics 4, Sipos 2 pontot szerzett ekkor. Kovács Zsolt helyett Földesi Zoltán lépett pályára. 69  :  40
7. perc Millei és Brandi volt a kosárszerző. 71  :  42
8. perc Kertész és Horváth István dupláira Sinisa válaszolt.  75  :  44
9. perc Sipos Tamás kosarát Jankovics pontjai követték. MIllei Attila helyett Kovács Zsolt állt játékba.  77  :  46
10- 11. perc Ebben a percben Földesi Zoltán dobott egymás után két triplát, majd Turcsán válaszolt eggyel és értékesített 1 büntetőt.   83  :  50
12. perc Sipos Tamást Horváth Krisztián váltotta. Kertész Tamás dupláját Turcsán 3 pontosa követi. Kertész ezután pontos büntetőket dobott, majd Földesi Zoltán triplája növeli tovább a két csapat közti különbséget. Ismét cseréltek a hazaiak. Kovács Zsolt és Kertész Tamás elhagyta a pályát, helyettük Millei és Kovács Norbert állt be. 90  :  53
14. perc Millei ziccere után Turcsán szerez 2 pontot. Horváth Istvánt Csala Márton váltotta. 92  :  55
15. perc Turcsán büntetőivel, illetve Csala Márton kosarával az állás :  94  :  57
17- 18. perc Millei Attila 2, Brandi 3, Kovács Norbert 1 pontot szerzett ebben a percben.  97  .  60
19. perc Turcsán duplájára Kovács Norbert válaszolt . Ezután Brandi és Turcsán dobhatott büntetőket, melyeket értékesítettek.  99   :  66
20. perc Millei Attila kipontozódását követően Kovács Zsolt újra pályára lépett. Sajnos nem született meg a 100. siófoki pont, mert ezután csak a vendégek 3 büntetőjét láthatta a hazai szurkolótábor.            Ezzel a végeredmény:   99  :  69